Каталог товарів

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Вид палива

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

47000 грн. - 10000000 грн.

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Ціна

46995 грн. - 10000005 грн.

Дизельні

Показать еще
Показано 1 - 24 з 291 товарів

Лідери продажу - Дизельні

Дизельний генератор з автоматикою - це пристрій, що генерує електроенергію. Агрегати оснащені автоматичною системою управління, яка контролює стан мережі. При відключенні електрики керуючий блок самостійно запускає дизельний генератор з АВР, забезпечуючи мережу стабільною напругою.

Для дачі, гаражів, невеликих магазинів буде достатньо пристрою з потужністю від 5 до 20 кВт. Щоб забезпечити безперебійну електроенергію промисловим підприємствам, склади, лікарні, використовуються дизельні електростанції з автозапуском, що мають потужність від 100 до 500 кВт і вище.

Генератори дизельні з автозапуском бувають однофазні та трифазні. Перші забезпечують постійну напругу 220 В і підходять для живлення побутової техніки, лампочок, телевізора. Другі використовуються на підприємствах, де потрібна напруга 380 В.

Конструкція дизельного генератора з АВР

Автоматичні дизельні генератори працюють на основі дизельного мотора. Як правило, такі пристрої оснащуються двигунами високої надійності, які здатні підтримувати постійну частоту.

Двигун виробляє механічну енергію. Далі вона перетворюється в електричний струм за рахунок генератора. Момент сили від обертання колінчастого вала передається на ротор альтернатора. Завдяки взаємодії магнітних полів утворюється електрорушійна сила, яка стає змінним струмом.

Дизельгенератор з автозапуском має в своїй конструкції механізм стабілізації обертання колінвала, за рахунок якого підтримується частота струму. Якщо навантаження зросте, то кількість споживаного палива підвищується, і потужність досягає максимальної межі.

Де використовують дизельні генератори з автозапуском

Дизель-генератор з АВР використовується в:

 • медичних установах;
 • готелях і мотелях;
 • банках;
 • торгових центрах і магазинах для живлення морозильних камер;
 • заміських будинках.

Варто відзначити, що дизельний генератор з АВР, ціна якого вище бензинового аналога, витрачає менше палива при активній роботі. Крім того, бензин з часом втрачає свої хімічні властивості.

Переваги і недоліки

Плюси:

 1. Широкий вибір потужностей від 4 до 200 кВт і вище.
 2. Автоматична стабілізація напруги що виробляється в момент стрибків.
 3. Високий ККД, який досягає 50% при використанні додаткової системи охолодження.
 4. Повна працездатність в широкому температурному діапазоні від -40 до +40 °C.

Мінуси:

 1. Великі габарити і вага ускладнюють процес транспортування.
 2. Швидкий знос внутрішніх деталей в режимі холостого ходу.
 3. Висока вартість порівняно з бензиновими аналогами.

Дизельна електростанція з автозапуском видає сильний шум під час роботи. Рекомендується використовувати спеціальний контейнер або захисний кожух.

Де купити дизельний генератор з АВР в Україні?

Купити дизельний генератор з автозапуском можна в інтернет-магазині generator.ua. Ми пропонуємо клієнтам повний спектр послуг, які включають транспортування, установку, настройку, ремонт. Весь товар на сторінках інтернет-магазину має сертифікати.

Наша компанія відправляє генератори по всій території України. Замовити і купити дизель-генератор з автозапуском можна через Нову Пошту. Особиста кур'єрська служба доставить замовлення по Києву і Київській області за короткі терміни. Моделі вартістю до 50 тис. грн можна придбати в розстрочку без відсотків.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ Задати
РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ Замовити
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ Замовити
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта