generator.ua

Про нас

Здрастуйте Шановний відвідувачу! Ми раді вітати Вас у нашому спеціалізованому магазині. Перш ніж ви ознайомитеся з інформацією про нашу компанію та наші можливості, ознайомтеся з нашим дружним та чудовим колективом, натиснувши на посилання: «КОЛЕКТИВ GENERATOR.UA»

Компанія GENERATOR.UA зарекомендувала себе на ринку як лідер серед компаній зі створення систем гарантованого безперебійного електропостачання. На нашому сайті ви знайдете дизельні генератори для котеджів та дач, будівництва, виробництва, медустанов, мобільних служб тощо. Ми гарантуємо якість нашої продукції, надійність в експлуатації.

Ми пропонує клієнтам індивідуальний комплексний підхід у вирішенні найскладніших завдань щодо побудови систем гарантованого безперебійного електропостачання, використовуючи дизельні та бензинові міні електростанції!

Компанія заснована в 2009 році, раніше займалася продажем великої будівельної техніки, а зараз вибилася в лідери за джерелами незалежного енергопостачання (генератори, ДБЖ, стабілізатори і т.д.) . У нас висококваліфіковані спеціалісти (менеджери, технічний відділ), сервіс 24 години 7 днів на тиждень. Для всіх підберемо генератор (у нас усі генератори всіх торгових марок, які є на території України). Реалізуємо генератор під ключ. Найдоступніші ціни.

За минулі з моменту заснування роки був накопичений досвід у створенні побутових та промислових інженерних систем, налагоджені та зміцнені зв'язки з виробниками обладнання. А головне – зібрано команду професіоналів та вироблено власний налагоджений механізм роботи з клієнтами.

Звернувшись до нас сьогодні, Ви знайдете вирішення всіх питань, що виникають на шляху створення ефективних інженерних систем. Ми надамо допомогу в наступних питаннях:

  • Розробка проектів та підбір обладнання для переоснащення існуючих та створення нових інженерних систем життєзабезпечення об'єктів.
  • Постачання сучасного та надійного обладнання для енергопостачання, опалення, водопостачання та систем каналізації.
  • Монтаж та запуск в експлуатацію як окремого обладнання, так і систем на його основі.
  • Професійне гарантійне та сервісне обслуговування.

На сайті Ви знайдете інформацію щодо обладнання та послуг, що цікавлять, що дозволить заощадити час на пошук оптимального рішення.

На сьогоднішній день GENERATOR.UA є дилером багатьох світових виробників обладнання. Прямі контакти з виробниками дозволяють пропонувати клієнтам привабливі ціни та високу якість обслуговування. Наші співробітники проходять навчання та сертифікацію у більшості виробників, що дозволяє компанії постійно розвиватися та впроваджувати нові технологічні рішення, що забезпечують підвищену ефективність та надійність створених інженерних систем. А також надавати тривалу гарантію на роботи, що виконуються.

Продаж генераторів, електростанцій, джерел безперебійного живлення та стабілізаторів напруги, а також надання супутніх послуг з підбору, монтажу та сервісного обслуговування обладнання - один із пріоритетних напрямків діяльності. Ми пропонуємо електростанції та генератори Aksa, Dalgakiran, Geko, Genmac, Generac, Elemax, Endress, Honda, Hyundai, Matari, SDMO, FG Wilson, а також продукцію інших компаній, якість якої відома у всьому світі та підтверджено успішним багаторічним досвідом роботи. А також вирішуємо всі супутні питання на високому професійному рівні.

Орієнтованість на клієнта, компетентність, власні налагоджені механізми роботи – ось наші основні переваги, які дозволяють досягати високих результатів роботи та пропонувати клієнтам дійсно ефективні рішення.

Контакти

Телефони +380 (44) 357-16-57 — замовлення, консультації
+380 (94) 905-66-57 — замовлення, консультації

+380 (66) 677-66-49 — сервісний центр

+380 (80) 075-97-91 — сервісний центр (безкоштовний, багатоканальний)

E-mail sale@generator.ua — загальний
service@generator.ua — сервісний центр
Skype generator.ua
Онлайн служба підтримки клієнтів

Продаж товарів на сайті generator.ua здійснює ФОП Коваленко Віталій Олександрович і ФОП Коваленко Олена Григорівна.


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie