Каталог товарів

Постачальники

Перші кроки під час запуску генераторної електростанції.

Перші кроки під час запуску генераторної електростанції.

Якщо ви вперше зіткнулися із бензиновим або дизельним генератором, не поспішайте його відразу запускати. Проведіть мінімальний огляд, щоб не допустити поломки генератора при першому ж запуску.

Найнеобхідніші кроки перед запуском будь-якого генератора

Якщо генератор зовсім новий і не відомо, проходив він передпродажну підготовку чи ні, необхідно обов'язково переконатися в наявності мастила в картері двигуна. Завод-виробник не заливає мастило, воно заливається безпосередньо перед експлуатацією.
Аналогічно, якщо генератор був на консервації, масло могли злити у процесі консервації. Причини не вказуємо, для нас це не важливо. Натомість важливо, щоб перед першим запуском ми були впевнені, що залито свіжу, чисту оливу, а це запорука безвідмовної роботи.

Тому в першу чергу перевірте рівень мастила в картері силового агрегату генератора.
Завжди майте у запасі 1-2 літри моторної оливи для доливання. Якщо до генератора додається інструкція, марка мастила завжди в ній вказана. За відсутності інструкції використовуйте оливу SAE10W-30.

Якщо генератор абсолютно новий, залийте паливо у бак. Для бензинового використовуйте бензин марки АІ-92, для дизельного – дизпаливо відповідно до сезону.
Якщо генератор був на консервації, бажано злити залишки палива і залити свіже.

Система старту. У генератор із електростартером завжди встановлюйте повністю заряджений акумулятор.

Зовнішній огляд. Переконайтеся, що на деталях генератора немає зовнішніх пошкоджень та оголених дротів, огляньте стан розеток.

Після цього можна приступати до запуску. Перед пуском треба відкрити паливний кран та прикрити повітряну заслінку. При ручному пуску генератора повільно потягніть ручку стартера і, коли відчуєте легкий опір, різко витягніть стартер на всю довжину шнура.


За наявності електростартеру пуск проводиться кнопкою або ключем.
Після пуску повітряну заслінку треба відкрити до упору, дати генератору попрацювати кілька хвилин без навантаження, після чого можна підключати до нього електричне навантаження.

І не забувайте: з усіх технічних питань стосовно експлуатації, технічного обслуговування і ремонту генераторів звертайтеся до фахівців сервісного центру generator.ua за телефонами:


+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний
+38 066 677 66 49

Залишити коментар

* Ім'я:
* E-mail: (не публікується)
* Коментар:
ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ Задати
РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ Замовити
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ Замовити
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта