АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ)

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Що таке ДБЖ?

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) - це пристрій, який дозволяє електроустаткуванню працювати без електричної мережі, живлячись від акумуляторних батарей. У разі повного відключення або стрибка напруги в будинку або на виробництві, джерело живлення буде підтримувати функціонування електроприладів. ДБЖ допомагає уникнути поломок та інших неприємних наслідків при зникненні електроенергії.

Призначення

Основне завдання ДБЖ - забезпечити обладнання електроживленням на момент зникнення напруги в мережі, а також його захист від зміни і стрибків вхідної напруги і мережевих перешкод.
Головним чином, ДБЖ розраховані на короткочасне (кілька хвилин або десятки хвилин) заміщення основного джерела живлення. Прийнято вважати, що цього часу має бути достатньо для коректного завершення роботи обладнання, що знаходиться в навантаженні ДБЖ.

Види і застосування ДБЖ

ДБЖ поділяються на три види:

1. Резервні ДБЖ (off-line, back-UPS, standby) - найбільш поширений серед споживачів вид джерела живлення. Як правило, резервного ДБЖ досить для захисту і підтримки безперебійного живлення малопотужної побутової техніки та стаціонарного комп'ютера. Принцип роботи пристрою схожий з роботою реле напруги: в момент втрати електричної мережі він перемикає живлення на власне автономне джерело, яке живиться від вбудованих акумуляторів, дозволяючи деякий час працювати без домашньої мережі.

Застосовуються для захисту на короткий період домашніх ПК, офісного комп'ютерного обладнання. Доступна вартість і задовільні технічні характеристики роблять його оптимальним бюджетним варіантом захисту невимогливою до якості живлення навантаження без індуктивної складової (електродвигунів, трансформаторів, дроселів).

2. Лінійно-інтерактивні ДБЖ (line-interactive). З назви джерела можна зрозуміти, що цей вид трохи складніший. Серед можливостей даного приладу, крім перенесення живлення на акумулятор, є перемикання внутрішнього автотрансформатора, завдяки чому відбувається стабілізація напруги. Тільки в крайньому випадку пристрій передає роботу на акумулятори.
Застосовуються для захисту груп комп'ютерів, мережевого і іншого відповідального обчислювального і телекомунікаційного устаткування. До даних ДБЖ можна підключати прилади з електродвигунами - насоси, холодильники, пристрої з трансформаторними блоками живлення, управляючу електроніку газових котлів і т.п.

3. ДБЖ подвійного перетворення (online UPS, double conversion UPS, real time UPS) - це найбільш функціональний і дорогий тип ДБЖ. Головна відмінність цієї сучасної моделі пристрою полягає в постійній повній готовності. Він працює в режимі онлайн, звідки і слідує його назва. При необхідності акумулятор негайно починає живити прилад. Стабілізація напруги на виході при просадках або провалах напруги більш якісна, на відміну від стабілізації лінійно-інтерактивних ДБЖ.
Дані бесперебойники відмінно себе зарекомендували при роботі з такими вимогливими до якості напруги і форми синусоїди навантаженнями, як електродвигуни, комп'ютерне та офісне обладнання, електронні блоки управління опалювальних котлів, відеоапаратура, навіть в мережах з вкрай низькою якістю електроенергії.

Потужні ДБЖ

На будь-якому підприємстві, в будь-якій організації і установі, де необхідна безперебійна і стабільна робота електрообладнання, необхідний промисловий ДБЖ. Це потужне джерело безперебійного живлення, яке призначене для забезпечення якісною електроенергією обладнання промислових об'єктів, медичних установ, дата-центрів, інтернет провайдерів. Промисловий бесперебойник - це дорогий пристрій, який виготовляється на замовлення з розрахунком під конкретний проект, обладнання, умови експлуатації, навантаження.

Який ДБЖ вибрати?

Для того, щоб не помилитися у виборі джерела живлення, розглянемо основні критерії.

   • Якщо вам потрібен ДБЖ для захисту від невеликих стрибків напруги малопотужних приладів, вибирайте резервне джерело живлення.

   • Лінійно-інтерактивні ДБЖ виступають проміжною ланкою між найпростішими резервними і дорогими сучасними онлайн-пристроями. Грамотно підібрана потужність безперебійників цього типу забезпечує максимальний ефект при мінімальних витратах коштів на придбання та обслуговування.

   • Якщо ви вибираєте джерело живлення для потужного устаткування, купуйте ДБЖ з подвійним перетворенням напруги. Вони гарантують вам високу якість напруги, що надходить, а також відсутність перехідних кидків в момент відключення основного живлення.

Пам'ятайте, що функціонал, характеристики і особливості конкретного ДБЖ можуть відрізнятися від ваших потреб. Тому перед покупкою рекомендуємо отримати консультацію фахівця.

Купити ДБЖ ви можете в нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане, має заводську гарантію від 1 року до 5 років.

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GENERATOR.UA завжди налагодить, відремонтує куплене у нас обладнання а також зробить заміну акумуляторних батарей для ДБЖ.

Телефони: +38 (066) 677-66-49

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний

E-mail: service@generator.ua

Skype: generator.ua

Згорнути

Що таке ДБЖ?

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) - це пристрій, який дозволяє електроустаткуванню працювати без електричної мережі, живлячись від акумуляторних батарей. У разі повного відключення або стрибка напруги в будинку або на виробництві, джерело живлення буде підтримувати функціонування електроприладів. ДБЖ допомагає уникнути поломок ...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie