Все представлене обладнання в магазині сертифіковане, має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці в режимі 24/7 завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності. Тобто, ми беремо вас за руку і супроводжуємо протягом усього періоду експлуатації купленого вами у нас обладнання.

  • Обмін і повернення обладнання протягом перших 14 днів після покупки: ви завжди можете повернути нам товар, якщо він вам не підійшов. Товар повинен бути новий і який не був у вживанні і не має слідів використання.
  • Гарантійний ремонт товару: сервісний центр GENERATOR.UA завжди налагодить, відремонтує куплене у нас обладнання в разі виходу його з ладу з вини виробника.
  • Післягарантійне обслуговування, сервісна підтримка: будьте впевнені - ми завжди вам допоможемо. У разі, якщо у обладнання закінчився гарантійний період, наш сервісний центр також продовжує працювати для вас в режимі 24/7. Ми завжди виконаємо необхідні технічні роботи (налагодження, ремонт, технічне обслуговування), щоб ваше обладнання залишалося в робочому стан завжди!

На обладнання, яке пройшло передпродажну підготовку в сервісному центрі GENERATOR.UA, може надаватися розширена гарантія.

Докладніше

Прийняти

Сайт використовує файли cookie