Гарантія

Все представлене обладнання в магазині сертифіковане, має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності. Тобто, ми беремо вас за руку і супроводжуємо протягом усього періоду експлуатації купленого вами у нас обладнання.

  • Обмін і повернення обладнання протягом перших 14 днів після покупки: ви завжди можете повернути нам товар, якщо він вам не підійшов. Товар повинен бути новий і який не був у вживанні і не має слідів використання.
  • Гарантійний ремонт товару: сервісний центр GENERATOR.UA завжди налагодить, відремонтує куплене у нас обладнання в разі виходу його з ладу з вини виробника.
  • Післягарантійне обслуговування, сервісна підтримка: будьте впевнені - ми завжди вам допоможемо. У разі, якщо у обладнання закінчився гарантійний період, наш сервісний центр також продовжує працювати для вас. Ми завжди виконаємо необхідні технічні роботи (налагодження, ремонт, технічне обслуговування), щоб ваше обладнання залишалося в робочому стан завжди!

На обладнання, яке пройшло передпродажну підготовку в сервісному центрі GENERATOR.UA, може надаватися розширена гарантія.

Поширені запитання

Надійність роботи генератора залежить від низки факторів: 

  • правильний підбір за показником потужності;
  • належний монтаж генератора;
  • дотримання вимог щодо експлуатації та обслуговування. 

Якщо все вище перераховане виконано, генератор буде слугувати довго. Крім цього, ми рекомендуємо споживачам обирати обладнання провідних виробників, офіційно представлених на нашому ринку.


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie