АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат
Лідери продажу

Зварювальні генератори

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Поширені запитання

Головні переваги зварювальних генераторів – висока мобільність, відсутність необхідності монтажу, можливість вибору варіантів з відповідним видом палива.

Зварювальні генератори не можна використовувати в закритих приміщеннях через викиди газів та потенційні ризики для безпеки.

Придбати високої якості зварювальні електрогенератори за вигідною ціною можна в українському інтернет-магазині GENERATOR.UA.

Потужність зварювальних генераторів може варіюватися до десятків кіловат. Вибір потужності має ґрунтуватися на вимогах обладнання для зварювання.

Зварювальні роботи вимагають великих витрат енергоресурсу. Для їх проведення буде потрібно якісний зварювальний генератор, так як підключити такий апарат до звичайної розетки не можна. Крім того, не завжди поблизу може виявитися хоч якесь джерело живлення, так як роботи можуть проводитися в підсобних приміщеннях, на вулиці і т.д. Переносний генератор вирішить всі ці питання.

Зварювальний генератор в інтернет-магазині Генератор ЮА

Зварювальні генератори є джерелами резервної електроенергії. До них можна підключати обладнання з будь-якою потужністю. Виділяють кілька різновидів таких установок, які відрізняються за типом використовуваного палива. Найбільш поширеними є дизельні та бензинові варіанти.

Також різним може бути метод запуску такого генератора. Він може приводитися в роботу ручним способом або автоматичним.

Де застосовуються?

Зварювальні електрогенератори застосовуються для проведення різних видів робіт. Їх можна використовувати вдома і в промисловості завдяки компактним розмірам та високій продуктивності.

Основними сферами використання такої техніки виступають наступні:

  • машинобудування - виготовлення деталей, елементів кузова, а також проведення ремонту;
  • будівництво - виготовлення різних нероз'ємних конструкцій, їх фіксація і т.д.;
  • проведення трубопроводів для підключення комунікацій;
  • різні напрямки дизайну, наприклад, виготовлення декоративних металевих елементів меблів та ін.

Крім того, купити зварювальний генератор можна і для домашнього використання, наприклад, якщо потрібно облаштувати металевий паркан власними силами.

Як працюють

Зварювальний електрогенератор має досить простий принцип роботи. Його основним елементом виступає двигун, який приводиться в дію завдяки згорянню палива. Отримана механічна енергія перетворюється в електричну. Після цього вона подається безпосередньо на інструмент, який проводить зварювання.

Основними елементами такого пристрою виступають статор з магнітними полюсами і якір з обмоткою та колекторами. Саме завдяки безперервному руху якоря створюється сильний постійний струм, який і забезпечує необхідну потужність.

Переваги та недоліки

Купити зварювальний електрогенератор варто з кількох причин. До основних його переваг відносяться такі:

  • висока мобільність - такий пристрій можна встановити для роботи в будь-якому зручному місці як в приміщенні, так і на вулиці;
  • відсутність необхідності монтажу - прилад стійкий, завдяки чому його можна поставити на будь-яку поверхню без додаткового закріплення;
  • можливість вибору варіантів з відповідним видом палива - бензину або дизеля.

Ще одним важливим плюсом є доступні ціни на такий вид техніки. Для побутового використання покупець може вибрати недорогі зварювальні генератори, покупка яких не вдарить по його бюджету.

Де купити зварювальний генератор в Україні?

При необхідності купити зварювальні генератори високої якості завжди можна звернутися в інтернет-магазин GENERATOR.UA. У каталозі представлений великий вибір моделей, серед яких кожен покупець зможе вибрати підходящий варіант.

У магазині також можна підібрати потужні зварювальні електростанції, ціна яких приємно порадує. Крім того, всім покупцям доступні вигідні знижки. Доставка товарів здійснюється по всій території України. Оплатити замовлення можна на карту або готівкою. При необхідності будь-який вподобаний товар можна придбати в розстрочку. Також рекомендуємо вам подивитися в каталозі бензинові та дизельні генератори.

Зварювальні генератори - це клас електростанцій, які мають функцію зварювального апарату змінного струму.

Згорнути

Зварювальні роботи вимагають великих витрат енергоресурсу. Для їх проведення буде потрібно якісний зварювальний генератор, так як підключити такий апарат до звичайної розетки не можна. Крім того, не завжди поблизу може виявитися хоч якесь джерело живлення, так як роботи можуть проводитися в підсобних приміщеннях, на вулиці і т.д. Переносний гене...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie