АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

В наявності

Потужність, кВт

АВР (автоматичне включення резерву)

Знижка

Показать результат

Генератори 3 кВт

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Вибираючи максимально компактну і мобільну станцію для забезпечення резервного електропостачання, варто звернути увагу на генератор 3 кВт. Такої установки буде достатньо для живлення окремих електроприладів та побутової техніки, якщо основне електропостачання відключено.

Генератор на 3 кВт в інтернет-магазині Генератор ЮА

Генератор на 3 кВт має невеликі розміри, що забезпечує його мобільність. Завдяки цьому такі моделі є найбільш підходящими для використання на природі - відпочинку, риболовлі, полюванні. Агрегат можна без проблем помістити навіть в невеликий багажник автомобіля для транспортування.

Електрогенератор 3 кВт використовується тільки в якості резервного джерела живлення. Він не призначений для тривалої безперервної роботи. Оптимальним цей варіант стане для тих, хто часто страждає від раптового відключення централізованого електропостачання, але не хоче на цей період залишатися без світла і працюючих електроприладів.

Одним з важливих переваг такого пристрою є низька витрата палива, завдяки чому він добре підійде для побутового використання.

Який генератор на 3 кВт краще вибрати?

Генератор електричний 3 кВт краще вибирати, враховуючи всі особливості його подальшого використання. Наприклад, якщо покупець планує встановлювати його на відкритому повітрі, йому краще придбати модель з захисним кожухом. Він захистить агрегат від опадів та пилу. Крім того, наявність такого захисту дозволяє мінімізувати шум від установки.

Також, вибираючи електрогенератор 3 кВт, важливо врахувати необхідність автоматизації включення. Йдеться про те, що пристрій зможе автоматично включатися в той момент, коли припиняє надходити електроенергія з мережі.

Всі ці додаткові функції підвищують вартість агрегату, проте вони дозволяють зробити його експлуатацію більш зручною та практичнішою.

Що можна підключити до генератора на 3 кВт

Купити генератор потужністю 3 кВт можна для підключення наступних пристроїв:

  • дрібної та великої побутової техніки - холодильників, блендерів, мікрохвильових печей та ін.;
  • електроінструменту - дрилів, шуруповертів та т.п.;
  • насосів;
  • комп'ютерної техніки.

Також за допомогою такого генератора можна зарядити мобільні пристрої та інші гаджети.

Де купити генератор на 3 кВт в Україні?

Купити генератор на 3 кВт високої якості пропонує інтернет-магазин GENERATOR.UA. У каталозі можна підібрати моделі різних виробників. Це дозволяє вибрати той варіант, який підійде за вартістю та характеристиками. Всі товари мають сертифікати якості.

Доставка замовлення здійснюється по всій території України. Також покупці можуть вибрати будь-який зручний спосіб оплати - на карту, накладений платіж або розстрочка. Також рекомендуємо вам подивитися в каталозі бензинові та дизельні генератори.

Згорнути

Вибираючи максимально компактну і мобільну станцію для забезпечення резервного електропостачання, варто звернути увагу на генератор 3 кВт. Такої установки буде достатньо для живлення окремих електроприладів та побутової техніки, якщо основне електропостачання відключено.

Генератор на 3 кВт в інтернет-магазині Генератор ЮА

Генератор на 3 кВт ма...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie