Поширені запитання

Встановлення генератора в приміщенні можливо тільки за умови наявності відкритих площ (балкона, даху, прибудинкової території тощо). Вони мають забезпечувати вентиляцію та відведення вихлопних газів. Саме обслуговування рекомендуємо довірити фахівцям.

Незалежно від способу підключення генератора та його розміщення, необхідно забезпечити доступ до пройомів (дверцят, люків, віконець тощо), через які обслуговується генератор. Вони схематично вказуються в інструкції з експлуатації.

Якщо ж генератор промисловий, його розміщення також має забезпечувати доступ до всіх пройомів. Саме обслуговування краще доручити фахівцям.

У випадку виникнення несправностей або змін в роботі генератора (появи сторонніх звуків, зростання шумності, зміни кольору вихлопу, підтікань рідин, зростання вібрацій тощо) радимо припинити його використання й провести діагностику.

Генератори з повітряним охолодженням – 6-8 годин.
Дизельні генератори з рідинним охолодженням – добу та більше.
Дизельні генератори з рідинним охолодженням, які використовуються як основне джерело енергії, – протягом тижнів та місяців.

Якщо ви вже придбали потрібний пристрій, рекомендуємо провести тестування працездатності та технічне обслуговування генератора перед сезоном. Також було б непогано запастись матеріалами до наступного ТО.

Дизельні генератори з повітряним охолодженням можуть безперервно працювати протягом 6-8 годин. Після цього необхідна перерва для охолодження – мінімум 1 година.

Дизельні генератори з рідинним охолодженням здатні працювати без зупинок добу та більше. Пристрої, які є основним джерелом енергії, експлуатуються безперервно протягом тижнів і навіть місяців та зупиняються тільки на обслуговування.

Тривалість роботи може бути обмежена розміром паливного бака та відсутністю можливості безпечного дозаправлення.

Згідно з законодавством України, мінімальний гарантійний термін становить 1 рік. Виробники/імпортери можуть на власний розсуд збільшувати його до 2-3 років.

В залежності від форми оплати та типу обладнання, що купується, перелік супровідних документів може дещо різнитись, але обов'язковими є:

-документ, що підтверджує оплату;
-гарантійний талон;
-інструкція з експлуатації.

Щоб обрати пристрій для промислового підприємства, слід скласти перелік обладнання, яке планується використовувати на генераторі. Якщо працювати будуть усі прилади та важко підрахувати сумарну потужність, можна встановити самописця, який визначить необхідні для роботи показники.

Резервне енергозабезпечення підприємств – доволі складний процес, який потребує відповідного досвіду у постачальника. Щоб уникнути помилок та зайвих витрат, необхідно звернутись до висококваліфікованих фахівців.

Підбір генератора для офісу здійснюється з урахуванням приладів, які будуть вмикатись та працювати одночасно. При цьому необхідно визначитись з типом пристрою – на три чи на одну фазу, в залежності від обладнання.

Після розрахунку потужності слід знайти місце, яке буде відповідати умовам розміщення генератора. Таким чином ви можете звузити коло можливих варіантів, хоча для покупки все одно потрібна консультація фахівця.

Обираючи генератор для магазину, насамперед варто розібратись, які прилади будуть вмикатись та працювати одночасно, а від яких можна відмовитись. Також важливо визначитись з типом пристрою – трифазний або однофазний. Вибір залежить від обладнання магазину.

Після розрахунку потужності необхідно підібрати місце, яке буде відповідати умовам розміщення генератора. Усі вищеперераховані дії дозволяють окреслити приблизне коло потрібного генераторного обладнання. Проте, щоб обрати відповідний варіант, вам все одно знадобиться консультація фахівця.

Щоб правильно підібрати генератор для СТО, насамперед необхідно зрозуміти, яке обладнання буде працювати одночасно, а яке можна не використовувати. З досвіду – підіймачі, компресори, балансувальні станки можуть бути трифазного виконання. Тому треба точно знати (див. паспорт) споживану потужність та пускові струми для правильного розрахунку потужності. Після цього вже розглядати тип та конструкцію генератора.

Можливість розміщення генераторів у квартирі вкрай обмежена. Це можливо тільки за умови наявності відкритих площ: балкон, дах, прибудинкова територія тощо. Щоб встановити генератор у такому місці, необхідно врахувати його рівень шуму та подбати про належне відведення вихлопних газів.

Потужність – перше і головне, від чого слід відштовхуватися при виборі електростанції, оскільки ця характеристика впливає на здатність генератора задовольнити потреби в електроенергії споживача.

У випадку аварійного енергозабезпечення треба просумувати споживану потужність всього обладнання, яке буде підключатися та працювати одночасно. Обов'язково слід врахувати пускові струми техніки з електродвигунами (див. паспорт). Також важливий орієнтир – ампераж вхідних рубильників.

Ми рекомендуємо мінімальний запас у 10-15% за потужністю для запобігання перевантажень. Остаточний підрахунок робиться індивідуально під час консультації менеджером компанії.

Надійність роботи генератора залежить від низки факторів:

-правильний підбір за показником потужності;
-належний монтаж генератора;
-дотримання вимог щодо експлуатації та обслуговування.

Якщо все вище перераховане виконано, генератор буде слугувати довго. Крім цього, ми рекомендуємо споживачам обирати обладнання провідних виробників, офіційно представлених на нашому ринку.

З огляду на багаторічний досвід у продажі, проведенні монтажу та ремонту генераторів, ми прийшли до думки, що обладнання, офіційно завезене на територію України від провідних виробників, буде найкращим вибором. Наш особистий рейтинг:
-побутова лінійка: Konner&Sohnen, EnerSol, Hyundai, Matari, Fogo, AGT;
-стаціонарні електростанції: WattStream, EnerSol, Dalgakiran, Generac, SDMO.

Малопотужні пристрої (до 3 кВт) можуть бути обладнані двома типами приводу (двигуна): дво- або чотиритактного циклу роботи. Основні відмінності:
У чотиритактних є окрема система змащування, у двотактних вона відсутня.
У чотиритактні заливається чисте паливо, у двотактні – з мастилом.
У двотактних двигунів більш ремонтопридатна конструкція. Крім того, вони простіші в експлуатації.
Двотактні мають удвічі менший ресурс та більш забруднений вихлоп, у порівнянні з генераторами з чотиритактним двигуном.
Кінцеві характеристики залежать від виробника та якості обладнання.

Гарантія розповсюджується на обладнання, котре експлуатується згідно з інструкцією від виробника. Якщо генератор належним чином встановлений/підключений і вчасно та правильно обслуговується – гарантія зберігається.

Деякі виробники (імпортери) можуть вимагати обов'язкової присутності їхнього представника під час введення встановленого обладнання в експлуатацію (перший пуск). Це є свого роду перевіркою роботи генератора та обов'язковою умовою збереження гарантії.

Компанія GENERATOR.UA надає широкий спектр ремонтних послуг у стаціонарних умовах та з виїздом по Києву та області. Фахівці нашого сервісного центру виконують ремонт генераторів, придбаних у сторонніх організацій, але в пріоритеті забезпечення безперебійної роботи пристроїв, придбаних у нас.


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie