Каталог товарів

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Производитель

Діапазон потужності, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

63393 грн. - 281080 грн.

Генератори від ВВП

Показать еще
Показано 1 - 24 з 25 товарів

Лідери продажу - Генератори від ВВП

Генератор ВВП (вал відбору потужності) - це навісне обладнання на трактор, призначене для трансформації механічної обертальної енергії в електричну. За допомогою карданного валу, сполученого з ВВП, обертання від валу відбору потужності передається генератору.
Генератори стикуються з будь-якими видами тракторних двигунів і призначені для постачання споживачів змінним електричним струмом з частотою 50 Гц. Основна вимога: щоб характеристики трактора відповідали вимогам генератора, а саме:
- число обертів ВВП;
- потужність двигуна (к.с.);
- потужність ВВП.

Розрізняють одно- і трифазні генератори на трактор. Щоб підключати електроприлади до пристрою, на корпусі пристрою передбачена одна або ж кілька розеток. Час монтажу та введення в експлуатацію займає не більше 5 хвилин. Діапазон потужностей генераторних установок - від 10 до 100 кВт.

Купити генератор від вала відбору потужності трактора ви можете в нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане, має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці в режимі 24/7 завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності.

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GENERATOR.UA завжди налагодить, відремонтує куплене у нас обладнання в разі виходу його з ладу з вини виробника.

Телефони: +38 (066) 677-66-49

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний

E-mail: [email protected]

Skype: generator.ua

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ Задати
РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ Замовити
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ Замовити
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта