АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат

1-3 кВт

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

СН 1-3 кВт - це пристрої, які застосовуються для забезпечення захисту від неякісної напруги домашньої побутової техніки та електроприладів. Призначені для стабілізації напруги живлення техніки, чутливої ​​до перепадів напруги, а також приладів, які можуть помітно змінювати свою потужність або частоту обертання, в залежності від коливань напруги живлення. Типові споживачі: побутові холодильники та морозильні камери, насоси, електродрилі, телевізори та монітори застарілих зразків (з ЕПТ), кухонні комбайни, міксери, мультиварки, електрогрилі, тостери, хлібопічки, електро (газові) котли.
Допускається спільне підключення декількох побутових споживачів (3-5) сумарною потужністю до 70% від номінальної потужності стабілізатора.

Згорнути

СН 1-3 кВт - це пристрої, які застосовуються для забезпечення захисту від неякісної напруги домашньої побутової техніки та електроприладів. Призначені для стабілізації напруги живлення техніки, чутливої ​​до перепадів напруги, а також приладів, які можуть помітно змінювати свою потужність або частоту обертання, в залежності від коливань напруги ...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie