Поширені запитання

Перед відправкою ми перевіряємо всі генератори на відповідність якості, тестуємо роботу апаратури та надійно упаковуємо, тому малоймовірно, що ви отримаєте товар із дефектом. У разі виявлення пошкодження або неповної комплектації замовлення, рекомендуємо відмовитись від отримання товару та його оплати, скласти акт (претензію).

Зробити оплату за товар Ви можете на картку ПриватБанку через Приват24.

На відміну від банківського переказу, онлайн-транзакція не вимагає витрати часу з з'ясуванням номера розрахункового рахунку, ЄДРПОУ, МФО та інших реквізитів. Оплата через інтернет займає менше хвилини, адже вся потрібна інформація вказана прямо на картці. Покупцеві навіть не потрібно вводити свій пін-код: авторизація здійснюється онлайн, захищеними каналами зв'язку. Тож оплата карткою – це не лише зручно, а й безпечно.

Електрична машина, що перетворює механічну енергію на електричну енергію змінного струму називається генератор або альтернатор. Обидві ці назви означають один і той самий пристрій. Альтернатор - це застаріла назва генератора.

У нашому магазині представлений великий вибір генераторів від світових виробників. Найбільшою популярністю і попитом користуються дизельні та бензинові генератори середнього цінового сегмента до 10 кВт: HyundaiVulkan Weekender EnerSol Konner&Sohnen та ін, які відмінно підійдуть для використання в якості резервного джерела живлення ома. Генератори цих компаній добре зарекомендували себе на ринку України серед споживачів завдяки своїй надійності, якості збирання та довговічності. При виборі генераторної установки потрібно звернути увагу на виробника, характеристики і т.п. span>Наші співробітники проконсультують вас та допоможуть підібрати оптимальний варіант для вашого будинку. Дізнатися більш докладну інформацію про те, як вибрати генератор для приватного будинку, можна тут:  Ідеальні генератори для дому, Огляд генераторів для дому та дачі: моделі, бренди.

Повернути товар до магазину можна протягом 14 днів від покупки. Це стосується товарів належної якості, тобто невикористаних та неушкоджених. Щоб повернути товар, повинні бути дотримані умови його повернення:

 • товар не використовувався і зберігся в тому вигляді, в якому його купували;

 • пройшло менше двох тижнів з моменту придбання товару;

 • є касовий або товарний чек.

У разі, коли потрібне джерело автономного електропостачання для чутливої ​​техніки та електроніки, варто придбати інверторний генератор. Це міні-електростанція, яка видає струм із максимально стабільними параметрами. Переваги таких генераторів:

 • Якість струму регулюється мікропроцесором, ніяких стрибків та перешкод виникнути просто не може.

 • Інверторний генератор має систему зниження шкідливих викидів та шумозахисний кожух, а також компактний корпус та зручні ручки або коліщатка для транспортування.

 • Економічна витрата палива завдяки електронному регулюванню оборотів двигуна.

Генератор – це пристрій, у якому неелектричні види енергії (механічна, хімічна, теплова) перетворюються на електричну. Це справжня знахідка для людей, які мешкають у регіоні з нестабільною електромережею. Сфери застосування генераторів можна умовно поділити на області, де вони використовуються як основне джерело живлення, і на сфери, де вони відіграють роль резервного джерела. Однофазні генераторні станції встановлюють у приватних будинках, невеликих магазинах і складах, офісах, на дачах, будівельних майданчиках і т. д. де є проблеми з подачею електроенергії. Трифазні пристрої обслуговують окремі цехи чи підприємства, багатоповерхові будівлі та навіть цілі котеджні селища.

Занурювальні насоси відносяться до індуктивних споживачів електроенергії. Споживають як корисну потужність ≤ 70% від її сумарного значення, а також потребують додаткових потужностей на момент запуску. Тому вимагають генератора, потужність якого 20% - 30% номінального значення. При запуску насоса виникають пускові струми, що багаторазово (приблизно в 7 разів) перевищують номінальну потужність (зазначено в паспорті на насос).

Краще вибирати ціхронічні генератори. При порівнянні потужностях вони значно краще реагують на пікові навантаження по струму (при запуску насоса). Недолік – вимагають додаткового захисту від пилу та води (рекомендується встановлювати у приміщеннях).

Дізнатися більш детальну інформацію та підібрати генератор, який підходить для занурювального насоса, допоможуть фахівці компанії “GENERATOR.UA”.

Бензиновий генератор не призначений для тривалих робіт. Варто пам'ятати про те, що двигун бензинової електростанції не розрахований на тривалу (тим цілодобову) безперервну роботу. Бензиновий мотор через кілька годин експлуатації потрібно зупиняти, щоб він остигнув. При тривалій експлуатації ККД генератора різко знижується, і може легко вийти з ладу. Залежно від потужності та моделі така електростанція може працювати без зупинки від 1,5 до 8 годин. Цього зазвичай досить, якщо установка виконує функції аварійного джерела живлення або використовується під час відпочинку на природі для забезпечення мінімального комфорту.

Після підтвердження замовлення ми перевіряємо товар на відповідність якості, тестуємо роботу апаратури та надійно упаковуємо для відправлення вибраним вами способом. Відправлення товару здійснюється наступного дня після оформлення замовлення. Служба експрес-доставки транспортування до місця призначення зазвичай займає 1-3 дні з моменту надходження товару на склад. Якщо Ви оформили доставку кур'єром або маніпулятором, наш менеджер зв'яжеться з вами в день замовлення, щоб узгодити термін доставки товару прямо до вас додому. Найшвидший і найекономніший спосіб - самовивіз із нашого складу. Самовивіз проводиться в робочі дні з 09:00 до 18:00 (попередньо отримавши підтвердження від менеджера про готовність відвантаження товару).

Ви можете сплатити товар на розрахунковий рахунок нашої компанії через банк з випискою рахунку для юридичних осіб та ФОП. Ми є платниками ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах. При безготівковій оплаті, доставка товару здійснюється після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Детальнішу інформацію можна отримати в службі підтримки.

На покупку низки товарів на сайті інтернет-магазину “GENERATOR.UA” діє пропозиція “Знижка”. Побачити всі товари які під цю категорію можнаніці "Знижки".

При замовленні через кошик надається дисконт до -5% від нашого магазину. Найчастіше виробники генераторів надають знижки. Ми із задоволенням оголошуємо про це та розміщуємо такі товари зі зниженою ціною. Заощаджуйте на придбанні дизельних, бензинових та газових електростанцій від світових виробників разом із нами.

До електромонтажу генератора, як і для його вибору, потрібен відповідальний підхід. Найпростіший спосіб – прилади підключаються до розетки генератора. Додаткові маніпуляції у цьому варіанті не потрібні. Але щоб підключити потужний генератор до всієї оселі, цей метод не підійде. Тут потрібно діяти за наступною інструкцією:

 • Заземлити електроустановку.

 • Забезпечити окреме введення. Його виконуємо мідним кабелем високого перерізу (не менше 4 мм²) та протягуємо від розподільного щитка до місця встановлення бензогенератора.

 • Встановити поруч із щитком перекидний рубильник або триходовий перемикач для того, щоб здійснити підключення генератора.

Щоб підключити електростанцію до вашого будинку, радимо звернутися за допомогою до фахівців. Сертифікований сервісний центр “GENERATOR.UA” здійснює повний спектр послуг “ПІД КЛЮЧ” з автоматизації, ремонту, обслуговування, монтажу та пусконалагодження обладнання автономного електроживлення. Надаємо власну гарантію на всі види робіт та послуг.

Генераторна установка складається з силового агрегату - двигуна, і вузла, кіторий перетворює крутний момент на електрику - генератора.

Робота електрогенеруючого обладнання ґрунтується на принципі конвертації механічної енергії, що отримується із зовнішнього джерела, в електроенергію. Іншими словами, пристрій не виробляє самостійно електрику. Відбувається посилення руху обмотки електричних зарядів, що виникають у проводах, які проходять через зовнішнє кільце циркуляції, віддають свою енергію. В результаті на виході утворюється електричний струм, який надходить у мережу від електростанції.

Наші контакти: 

Телефони: 

Відділ продажів

+38 080 075 97 90 безкоштовний, багатоканальний

+38 (044) 357-16-57

+38 (097) 937-79-98

+38 (099) 245-16-50

+38 (093) 170-10-98

Сервісний центр

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний

+38 066 677 66 49

Офіційний сайт https://generator.ua/

E-mail sale@generator.ua 

                           службі підтримки.

Skype GENERATOR UA

У власників фермерських господарств, що займаються вирощуванням різноманітних культур на віддалених об'єктах великою популярністю користуються дизельні електростанції. Вибір обумовлений такими факторами:

 • Можливість роботи в будь-яких умовах, на будь-яких об'єктах. Наприклад: дизельний генератор з легкістю забезпечить живленням або освітленням приміщення, електроінструмент, різного роду насоси та насосні станції, доїльні апарати, сушарки, теплиці тощо.

 • Перевагу дизельним генераторам віддають також тому, що в основному вся фермерська техніка працює на дизельному паливі, яке фермер закуповує великими партіями.

Підібрати генератор для фермерського господарства, а також отримати консультації Ви можете звернувшись до співробітників компанії “GENERATOR .UA”.

Інверторний генератор – це компактна генераторна установка з бензиновим двигуном внутрішнього згоряння. Як паливо використовується неетильований бензин А-92.

Для роботи з електрогенератором рекомендовані лише інверторні зварювальні джерела. При неправильному виборі генератора та зварювального інвертора проблеми можуть виникнути як з боку одного, так і з боку іншого. Перед тим, як остаточно прийняти рішення який купити генератор для зварювання, необхідно визначитися з режимами експлуатації, видами робіт та зварювальними матеріалами. Особливістю експлуатації зварювального апарату і те, що енергоспоживання змінюється залежно від встановленого зварювального струму. Чим більший струм, тим більше енергоспоживання. Цей фактор враховують під час вибору режимних параметрів роботи зварювального джерела.

Тому, до вибору генератора для зварювального обладнання потрібно підходити з великою відповідальністю. Допомогти з вибором можуть спеціалісти компанії "GENERATOR.UA". Наші співробітники проконсультують вас і підберуть ідеальний генератор для вашого зварювального апарату.

Варіанти доставки:

 • Новою Поштою (або іншою службою експрес-доставки) - адресна доставка, склад.

 • Кур'єром на автомобілі - Київ, Київська область.

 • Маніпулятором, вантажним транспортом (товар понад 1 тонну) на об'єкт у будь-який куточок України.

 • Забрати на складі компанії. Самовивіз виробляється у робочі дні з 09:00 до 18:00 

Магазин ТОВ "ГЕНЕРАТОР ЮА" знаходиться за адресою м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 2.

Подивитися на карті

Придбавши у нас обладнання до 50000 грн., ви можете оформити безпроцентну розстрочку до 4 міс., вище 50000 грн., оформляється кредит від 6 до 12 міс., з індивідуальним прорахунком процентної ставки.

Оформити кредит можна в одному з банків: ОТП Банк, ПриватБанк, Альфа-Банк.

Довідатися більш детальну інформацію щодо умов кредиту можна на офіційному сайті: 

ОТП Банк в рубриці кредитування

ПриватБанк в рубриці кредити

Альфа-Банк в рубриці кредити

Як правильно підібрати генератор для газового казана? Для відповіді це питання необхідно врахувати ряд чинників, характеризуючих якість системи електропостачання, технічні характеристики газового котла і циркуляційних насосів. Можна сформулювати кілька варіантів розв'язання задачі забезпечення газового котла резервним електроживленням: 

 • Встановити стаціонарний генератор достатньої потужності, оснащений автоматичною системою керування. Використовувати такий генератор можна для резервування електропостачання всього будинку. Для роботи генератора використовувати магістральний газ як найдешевше паливо.

 • Придбати генератор невеликої потужності для резервування лише котла та аварійного освітлення.

Перший варіант вирішує більші завдання, але він істотно дорожче. Вибір залежить від фінансових можливостей.

Дізнатися більш детальну інформацію та підібрати генератор, що підходить для газового котла, допоможуть фахівці компанії “GENERATOR.UA”.

Змінити товар можна протягом 14 днів з дня покупки. Це стосується товарів належної якості, тобто невикористаних та неушкоджених. Щоб змінити товар, повинні бути дотримані умови його заміни:

 • товар не використовувався і зберігся в тому вигляді, в якому його купували;

 • пройшло менше двох тижнів з моменту придбання товару;

 • є касовий або товарний чек.

Магазин ТОВ "ГЕНЕРАТОР ЮА" знаходиться за адресою м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 2. Робочі дні Пн-Сб з 08:00 до 21:00, Нд з 09:00 до 18:00 у режимі консультації.

Подивитися на карті

Співробітники компанії “GENERATOR.UA” з великою відповідальністю озвучують терміни доставки обладнання клієнтам та розуміють можливі наслідки невчасного постачання. Перевірити чи відправлено ваше замовлення з магазину, можна в особистому кабінеті “Мої замовлення” (тільки зареєстрованим користувачам) або звернувшись за номером:

+38 080 075 97 90 безкоштовний, багатоканальний

+38 (044) 357-16-57

+38 (097) 937-79-98

+38 (099) 245-16-50

+38 (093) 170-10-98

 

Отримати більш детальну інформацію про відправку товару Ви також можете в службі підтримки.

Якщо ви вирішили купити генератор, але не знаєте як правильно підібрати пристрій за своїми потребами, необхідно звернутися за допомогою до фахівців компанії “GENERATOR.UA”. Наші співробітники проконсультують вас і допоможуть підібрати оптимальний варіант для вашого будинку, дачі, підприємства тощо, враховуючи ряд важливих факторів. Крім того, ми здійснюємо повний спектр послуг “ПІД КЛЮЧ” з автоматизації, ремонту, обслуговування, монтажу та пусконалагодження обладнання автономного електроживлення. Надаємо власну гарантію на всі види робіт та послуг.

Сертифікований сервісний центр GENERATOR.UA здійснює повний спектр послуг “ПІД КЛЮЧ” з автоматизації , ремонту, обслуговування, монтажу та пусконалагодження обладнання автономного електроживлення. Ми виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування придбаного у нас обладнання, сервісну та технічну підтримку, ремонт обладнання (виїзд фахівця додому чи об'єкт). Ви можете бути впевнені, що наші фахівці в режимі 24/7 завжди проконсультують вас, і допоможуть вирішити питання будь-якої складності.

Звернутися до співробітників сервісного центру можна за допомогою форми зворотного зв'язку.

Після підтвердження замовлення ми завжди перевіряємо товар на відповідність якості, тестуємо роботу апаратури та надійно упаковуємо для відправлення вибраним вами способом, тому малоймовірно, що генератор не заведеться чи буде з дефектами. Якщо все ж таки виникла проблема із запуском генератора, потрібно звернутися до служби підтримки, фахівці компанії GENERATOR.UA допоможуть вирішити це питання. Якщо доставка здійснюється за наш рахунок, ми доставимо товар і запустимо на місці, а також навчимо вас користуватися генераторною установкою.

Головне правило, яке слід дотримуватися в процесі експлуатації електрогенератора - виконуючи технічне обслуговування генератора регулярно, ви збільшуєте робочий ресурс вашого вірного помічника!

Фахівці нашої компанії з радістю виконають усі регламентні роботи з обслуговування, ремонту та перевірки вашого електрогенератора. У нас є велика кількість запчастин та витратних матеріалів до генераторів різних виробників. Провести технічне обслуговування вашого електрогенератора ви можете або звернувшись до співробітників сервісного центру. Звоніть у нашу службу підтримки, спеціалісти індивідуально визначати потрібний комплекс робіт для вашого обладнання та нададуть всі необхідні запчастини та розхідники.

Сервісний центр GENERATOR.UA

Телефони: +38 (066) 677-66-49,

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie