Компанія GENERATOR.UA — про нас

Компанія GENERATOR.UA — про нас

Компанія GENERATOR.UA заснована в 2009 році. Ми - спеціалісти в області джерел незалежного енергопостачання (генератори, ДБЖ, стабілізатори і т.д.)

Наша команда зробить для вас придбання відповідального обладнання максимально комфортним та простим:

  • Підбір / Покупка: Наші спеціалісти проконсультують і підберуть оптимальне для вас обладнання.
  • Монтаж: Сертифіковані інженери виконають аудит об'єкту і безпосередній монтаж і підключення обладнання.
  • Сервіс: Наша компанія має свій власний сервісний центр з ремонту і обслуговування обладнання, представленого в нашому магазині. Ви завжди будете під турботою сервісного центру 24 години на добу 7 днів на тиждень.
  • Гарантія: Все обладнання, представлене в нашому магазині, сертифіковане та має гарантію від 1 року до 5 років.

Наші менеджери та інженери регулярно проходять навчання на заводах у виробників. Ми в курсі всіх новинок та інновацій обладнання, яке продається в магазині.

Ви можете довіритися нам з повною впевненістю! Наводимо приклад невеликої кількості з тих компаній, які вже довірились нам і залишились задоволеними:)

У 2014 році ми створили власний сервісний центр та розширили географію бізнесу.
Сьогодні українська компанія generator.ua забезпечує енергобезпеку для споживачів скрізь, де потрібне безперебійне електроживлення.
Ми доставляємо та монтуємо автономні електростанції для підприємств та цехів, медичних установ, сільського
господарства, торгових центрів, офісів та приватних домоволодінь.
В Україні немає області, куди б ми не постачали генератори. Автозаправні станції, СТО, придорожні кафе, готелі, заводи і фабрики — це наші клієнти, для яких ми працюємо вже 15 років.

Команда менеджерів

Основне завдання кожного менеджера generator.ua — зрозуміти Вашу потребу, наші дорогі Клієнти, та підібрати оптимальне рішення.
Безумовно, на менеджері лежить відповідальність за правильне оформлення документів, організацію своєчасної доставки та вирішення будь-яких супутніх питань.
Правильний підбір обладнання - це ключова компетенція, яка забезпечує повну відповідність необхідного Вам обладнання, або це буде комплексне рішення Вашого завдання, яке забезпечується за допомогою попередніх заходів, а саме: виконується аудит об'єкта, при необхідності на професійному обладнанні проводиться аудит напруги мережі, за необхідності проектування та узгодження з районною електромережею.

Досвідчені проектувальники

Всі проекти не схожі один на один і тому створюються з нуля. Енергопостачання кожного об'єкта ми проектуємо так, щоб забезпечити максимальну енергонезалежність, дотримуючись при цьому норм і правил та враховуючи побажання клієнта.

Команда монтажників

Від якості монтажу залежить надійність електропостачання будь-якого об'єкта. Великий досвід виконання монтажних робіт дозволяє нам надавати розширену гарантію на монтаж. Кожен наш спеціаліст проходить спеціалізовану підготовку, навчання. І лише після проходження та складання іспиту отримує допуск на проведення робіт на об'єкті.

Сервісний центр

У такій справі, як продаж електростанцій, не можна обійтися без сервісу. Треба виконувати технічне обслуговування генераторів, проводити гарантійний та післягарантійний ремонт, здійснювати техпідтримку по телефону та багато іншого.
Сервісний центр generator.ua - це ключовий підрозділ, який відрізняє нас від більшості продавців генераторного обладнання.
Саме сервісний центр "оживляє" куплений генератор: перевірить, випробує, налагодить, підключить та навчить правильно експлуатувати.

Звернувшись до нас сьогодні, Ви знайдете вирішення всіх питань, що виникають на шляху створення ефективного рішення енергонезалежності. Ми допоможемо в наступних питаннях:

Розробка проектів та підбір обладнання для переоснащення існуючих та створення нових інженерних систем життєзабезпечення об'єктів.
Постачання сучасного та надійного обладнання для енергопостачання, опалення, водопостачання та систем каналізації.
Монтаж та запуск в експлуатацію як окремого обладнання, так і систем на його основі.
Професійне гарантійне та сервісне обслуговування.

На сьогоднішній день GENERATOR.UA є дилером багатьох світових виробників обладнання. Прямі контакти з виробниками дозволяють пропонувати клієнтам привабливі ціни та високу якість обслуговування. Наші співробітники проходять навчання та сертифікацію у більшості виробників, що дозволяє компанії постійно розвиватися та впроваджувати нові технологічні рішення, що забезпечують підвищену ефективність та надійність створених альтернативних інженерних систем. А також надавати тривалу гарантію на роботи.

Орієнтованість на клієнта, компетентність, виконання повного комплексу робіт: від професійного підбору обладнання, встановлення та підключення на об'єкті, до гарантійної та післягарантійної підтримки, власні налагоджені механізми роботи – наші основні переваги, які дозволяють досягати високих результатів роботи та пропонувати клієнтам дійсно ефективні рішення.

Діагностика електромережі об'єкта

Щоб правильно вибрати потужність і тип електростанції, перед її покупкою необхідно:
провести попередній аудит об'єкта, на якому електростанція буде встановлена;
провести аудит мережі, яку планується живити від електростанції. Для проведення більш точного розрахунку можна провести добове вимірювання навантаження.
Наші фахівці дослідять особливості і потреби вашої мережі і проектну документацію. Після проведення необхідних розрахунків, вони запропонують оптимальний варіант конфігурації устаткування електростанції.

Монтаж

Сервісний центр GENERATOR.UA здійснює повний спектр послуг "ПІД КЛЮЧ" по автоматизації, ремонту, обслуговуванню, монтажу та пусконалагодженню устаткування автономного електроживлення. Надаємо власну гарантію на всі види робіт і послуг. Також ми виконуємо роботи, пов'язані з енергоаудитом, проектуванням, узгодженням (в інстанціях), розробкою креслень. Ви можете бути впевнені, наші кваліфіковані фахівці в режимі 24/7 завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності!

Ремонт генератора

Сервісний центр GENERATOR.UA здійснює всі види ремонту автономних електростанцій (капітальний ремонт двигуна, ремонт паливної апаратури, розконсервування конверсійних генераторів та ін.), АВР і розподільного електросилового обладнання. Проведенням ремонтних робіт займаються фахівці високої кваліфікації, що підтверджується відповідними сертифікатами. На ремонтні роботи надається гарантія. Якщо вам необхідно провести гарантійний чи післягарантійний ремонт електростанції, звертайтеся в сервісний центр GENERATOR.UA або онлайн в службу підтримки.

Технічне обслуговування

Спеціалісти сервісного центру GENERATOR.UA виконують технічне обслуговування обладнання автономних електростанцій всіх типів. Якщо ви хочете, щоб ваш генератор служив вам довго і безвідмовно, не економте на техобслуговуванні. Наш фахівець приїде та проведе діагностику генератора, виконає необхідні регламентні роботи і можете бути впевнені - генератор вас не підведе. З питань технічного обслуговування звертайтеся в сервісний центр GENERATOR.UA або онлайн в службу підтримки.

Автоматизація генератора

Автоматика електростанції забезпечує автоматичне введення резерву (АВР). Автоматизувати можна будь-яку електростанцію, обладнану електростартером.
Сервісний центр GENERATOR.UA здійснює:
розрахунок автоматики;
підбір обладнання;
пропозицію варіантів реалізації;
установку автоматики на генератор (монтаж автоматики);
ремонт та технічне обслуговування АВР.
На монтажні роботи надається гарантія сервісного центру GENERATOR.UA. З питань розрахунку, підбору і монтажу АВР, звертайтеся в сервісний центр GENERATOR.UA або онлайн в службу підтримки.

Замовити проект

Проектна група компанії GENERATOR.UA здійснює проектування систем резервного електропостачання різних об'єктів: промислових цехів, сільськогосподарських комплексів і господарств, торговельних центрів, житлових селищ, приватних будинків, котеджів. Ми здійснюємо проектування мережі електропостачання, трансформаторної підстанції та розподільчих пристроїв, дизельних/газових електростанцій, пристроїв автоматизації (АВР). Після завершення етапу проектування ми виконуємо повний комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт, підключимо, випробуємо та здамо в експлуатацію систему резервного електропостачання.

Контакти

Телефони
Замовлення, консультації +380 (44) 357-16-57
Замовлення, консультації +380 (94) 905-66-57
Сервісний центр

+380 (66) 677-66-49

+380 (80) 075-97-91 (безкоштовний, багатоканальний)

E-mail sale1@generator.ua — загальний
service@generator.ua — сервісний центр
Skype generator.ua
Онлайн служба підтримки клієнтів

Продаж товарів на сайті generator.ua здійснює ФОП Коваленко Віталій Олександрович і ФОП Коваленко Олена Григорівна.


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie