Замовити дзвінок
Зв'язатися по скайпу
Написати в чат
Надіслати заявку

Ремонт будь-яких генераторів

ремонт генераторів

Який би не був у вас генератор - бензиновий, дизельний, газовий, від європейського чи китайського виробника - рано чи пізно обладнання потребують обслуговування і ремонту. Щоб електростанція знову надійно працювала, зверніться за допомогою до фахівців нашого сервісного центру. Майстри компанії GENERATOR.UA терміново виїдуть на об'єкт для ремонту механічної, електричної та силової частини обладнання, а також налагодження роботи електронного блоку управління.

Які генератори ремонтує наш сервісний центр?

Фахівці компанії GENERATOR.UA виконують техобслуговування і ремонт дизельних генераторів в Києві, а також бензинових, газових агрегатів і установок змішаного типу (газ / бензин). Що стосується марок обладнання, ми відновлюємо роботу електроустановок: Ferbo, AKSA, Dalgakiran, Matari, JCB, SDMO, Atlas Copco, Cummins та багатьох інших. Наші мобільні бригади обслуговують електростанції по всьому Києву і готові виїхати до клієнта в прилеглі населені пункти.

Якщо говорити про терміни виконання ремонту нашими майстрами, тут швидкість робіт буде залежати від складності поломки і наявності запчастин. Як правило, ми усуваємо несправності резервних електростанцій протягом доби.

В яких ситуаціях потрібно замовляти ремонт дизельних і бензинових побутових генераторів?
Найчастіше клієнти замовляють послуги фахівців нашого сервісного центру, коли виникають неполадки в наступних агрегатах і вузлах резервних електростанцій:

Двигун внутрішнього згоряння. При відсутності подачі палива, масла або ж повітря мотор може глухнути. У такій ситуації наші фахівці виконують комплексну діагностику: шукають несправності в системах запалювання, подачі палива і масла. Крім того, ремонт бензинових і дизель-генераторів потрібен, якщо в вихлопі з'явився чорний дим або різко впала потужність. Причиною таких несправностей може бути знос циліндра або поршневих кілець. Тому без діагностики і ремонту тут вже не обійтися.

Паливна система. У бензинових генераторах за роботу паливної системи відповідає карбюратор. Якщо в ньому трапляється несправність, з'являється кіптява в вихлопі і полум'я з глушника, а також може витікати паливо через повітряний фільтр. У таких ситуаціях для ремонту бензинових генераторів потрібна чистка та регулювання карбюратора.

Система запалювання. Робота цієї системи залежить від справності свічок, розподільника, високовольтних проводів та інших елементів. Якщо генератор заправляється низькосортним паливом, тоді на свічках запалювання буде збиратися шар нагару. Для виправлення цієї неполадки майстри сервісного центру очищають електроди або змінюють свічки. Крім того, фахівці перевіряють, чи щільно надіті на свічки ковпачки, що також може бути причиною поломки генератора.

Альтернатор. В генераторах бюджетної категорії встановлені чутливі до вологості і пилу альтернатори. Так, в результаті засмічення елемента може відбуватися замикання проводки. У цій ситуації двигун буде працювати, але генератор не видасть в мережу потрібне значення напруги. Щоб прибрати таку несправність, фахівці змінюють обмотку проводки або встановлюють новий альтернатор.

В інструкції до генератора зазвичай вказані способи боротьби з дрібними поломками. Ми радимо вам виконувати лише роботи, які не вимагають втручання в механізм електростанції. Хочемо зауважити, що самостійний ремонт дизельних і бензогенераторов може привести до втрати гарантії.

На яких умовах ми виконуємо гарантійне обслуговування генераторів?

Сервісний центр GENERATOR.UA пропонує обладнання з гарантією від виробників терміном від 1-го до 5 років. Ця гарантія діє на постачаємі нами клієнту електростанції та вузли агрегатів. Ми зобов'язуємося обслуговувати і ремонтувати генератори за умови дотримання споживачем правил експлуатації обладнання, а також своєчасного проходження техобслуговування. Якщо запчастини для резервного джерела енергії були куплені у нас, але встановлені майстрами сторонньої компанії, в такому випадку гарантія на них не поширюється.

Після ж завершення гарантії у вашого обладнання, співробітники сервісного центру GENERATOR.UA продовжують його обслуговувати. На вимогу клієнта ми готові в обумовлений час прибути на місце, щоб виконати налагодження роботи і ремонт генератора.

Якщо вам потрібно виконати ремонт генератора по гарантії або відновити роботу електростанції з вичерпаним терміном гарантійного обслуговування, зверніться в сервісний центр GENERATOR.UA. Щоб отримати безкоштовну консультацію експерта по питаннях, що цікавлять, скористайтеся нашими контактами:

Телефон:

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний
+38 066 677 66 49

E-mail: service@generator.ua

Skype: generator.ua

Служба підтримки

КОНТАКТ ЦЕНТР


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie