АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат
Лідери продажу

З автозапуском

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори, оснащені автоматикою АВР

(електрогенератор з АВР).

АВР - автоматичне введення резерву.

Генератор з автозапуском (генератор з АВР) - це агрегат резервної подачі електроенергії. При падінні напруги в мережі він автоматично включається, а після відновлення самостійно відключається. АВР являє собою окремий електронний блок, який реагує на рівень напруги.

В якості палива може використовуватися бензин, дизель або природний газ. Бензиновий агрегат до 10 кВт підходить для аварійної або сезонної подачі електроенергії. Дизельний генератор з АВР від 10 кВт використовують при тривалій роботі (від 8 годин щоденно). Газові варіанти можуть бути встановлені в якості постійного джерела.

Електростанція з автозапуском може бути однофазною (220В) або трифазною (380В). До першої підключаються тільки однофазні пристрої (холодильники, телевізори, лампочки). Друга здатна забезпечувати потрібну потужність електродвигунів, електричних котлів.

Конструкція генератора з АВР

Система автозапуску встановлюється на пристрої, в конструкції яких є електростартер. Саме він відповідає за запуск двигуна під час відключення електрики.

Весь автоматичний процес контролюється програмованими процесорами. Електрогенератор з АВР має спеціальне реле, яке відповідає за перемикання подачі струму з центральної мережі на резервне джерело і навпаки.

Сигнали для управління подає контролер, що відслідковує напругу в центральній мережі. Всі електронні елементи розташовані в пластиковому корпусі. Вони вмонтовані в конструкцію генератора.

Де використовують генератори з автозапуском

Генератори з автозапуском встановлюють в якості резервного джерела живлення в:

 • приватних будинках;
 • котеджних селищах;
 • на підприємствах;
 • об'єктах стратегічного призначення.

Користувачеві залишається лише купити електрогенератор з автозапуском і стежити за станом важливих елементів, так як він виконує свої завдання самостійно.

Переваги і недоліки

Кілька плюсів:

 • стабільна підтримка напруги при повному відключенні електрики;
 • швидкий запуск електрогенератора, який відбувається за 5 секунд, після чого він відразу починає подавати стабільну електрику;
 • автоматична система автоматично контролює виконання агрегату і його безпеку;
 • висока надійність автоматики;
 • мінімальне технічне обслуговування.

Важливі мінуси:

 • потребує постійного контролю стану акумуляторної батареї;
 • вимагає своєчасну дозаправку палива;
 • вимагає проведення тестування після тривалої бездіяльності;
 • може не включитися при низьких температурах;
 • залежить від стрибків напруги і може включатися без потреби.

Опція автозапуску значно підвищує ціну агрегату в порівнянні зі стандартними аналогами.

Де купити генератор з АВР в Україні?

Придбати генератор з автозапуском (Україна) можна в інтернет-магазині generator.ua. Наші співробітники готові провести монтажні роботи, проконсультувати і підібрати найбільш підходящий варіант. Ми також самостійно проводимо енергоаудит, діагностику мережі об'єкта, складаємо проекти і розробляємо креслення. Магазин працює цілодобово і без вихідних.

Наш інтернет-магазин пропонує купити генератор з автозапуском, який має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Все представлене обладнання сертифіковане. Ви завжди можете повернути агрегат протягом 14 днів, якщо він вам не підійшов або виявився несправний.

Ми виконуємо доставку по всій Україні. Можна забрати замовлення на Новій Пошті, скористатися послугами наших кур'єрів по Києву і області. При замовленні від 10 тис. грн. доставка здійснюється безкоштовно.

Згорнути

Генератори, оснащені автоматикою АВР

(електрогенератор з АВР).

АВР - автоматичне введення резерву.

Генератор з автозапуском (генератор з АВР) - це агрегат резервної подачі електроенергії. При падінні напруги в мережі він автоматично включається, а після відновлення самостійно відключається. АВР являє собою окремий електронний блок, який реагу...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie