Проект систем резервного електропостачання

Проектна група компанії GENERATOR.UA здійснює проектування систем резервного електропостачання різних об'єктів: промислових цехів, сільськогосподарських комплексів та господарств, торгових центрів, житлових селищ, приватних будинків.

Ми здійснюємо проектування мережі електропостачання, трансформаторної підстанції та розподільчих пристроїв, дизельних/газових електростанцій, пристроїв автоматизації (АВР).

Після завершення етапу проектування ми виконаємо повний комплекс монтажних та пусконалагоджувальних робіт, підключимо, випробуваємо та здамо в експлуатацію систему резервного електропостачання.

З питань проектування звертайтесь до сервісного центру GENERATOR.UA або онлайн у службу підтримки.

Телефон: +380 (97) 937-79-98

E-mail: service@generator.ua

Skype: generator.ua

Поширені запитання

Підбір генератора для офісу здійснюється з урахуванням приладів, які будуть вмикатись та працювати одночасно. При цьому необхідно визначитись з типом пристрою – на три чи на одну фазу, в залежності від обладнання. 

 

Після розрахунку потужності слід знайти місце, яке буде відповідати умовам розміщення генератора. Таким чином ви можете звузити коло можливих варіантів, хоча для покупки все одно потрібна консультація фахівця.

Щоб обрати пристрій для промислового підприємства, слід скласти перелік обладнання, яке планується використовувати на генераторі. Якщо працювати будуть усі прилади та важко підрахувати сумарну потужність, можна встановити самописця, який визначить необхідні для роботи показники. 

Резервне енергозабезпечення підприємств – доволі складний процес, який потребує відповідного досвіду у постачальника. Щоб уникнути помилок та зайвих витрат, необхідно звернутись до висококваліфікованих фахівців.

Щоб правильно підібрати генератор для СТО, насамперед необхідно зрозуміти, яке обладнання буде працювати одночасно, а яке можна не використовувати. З досвіду – підіймачі, компресори, балансувальні станки можуть бути трифазного виконання. Тому треба точно знати (див. паспорт) споживану потужність та пускові струми для правильного розрахунку потужності. Після цього вже розглядати тип та конструкцію генератора.

Обираючи генератор для магазину, насамперед варто розібратись, які прилади будуть вмикатись та працювати одночасно, а від яких можна відмовитись. Також важливо визначитись з типом пристрою – трифазний або однофазний. Вибір залежить від обладнання магазину. 

Після розрахунку потужності необхідно підібрати місце, яке буде відповідати умовам розміщення генератора. Усі вищеперераховані дії дозволяють окреслити приблизне коло потрібного генераторного обладнання. Проте, щоб обрати відповідний варіант, вам все одно знадобиться консультація фахівця.


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie