АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Макс. вих. потуж., кВт

Ціна

479 грн - 4715616 грн

Гарантія, міс

Показать результат

Стабілізатори напруги

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Що таке стабілізатор напруги?

Стабілізатор напруги (СН) - це електромеханічний або електронний пристрій, призначений для перетворення вхідної нестабільної напруги з електромережі, до певного значення, і віддачі споживачам стабільних 220 вольт, незалежно від стрибків і просадок на лінії. СН забезпечує захист електричних приладів від перепадів напруги в мережі і високого або низького його рівня.

Призначення

Основне призначення стабілізатора напруги полягає в захисті електричних або електронних пристроїв (кондиціонера, холодильника, телевізора, газового котла і т.д.) від можливого пошкодження в результаті стрибків напруги або коливань, підвищеної або зниженої напруги. Іншими словами, стабілізатор потрібен для того, щоб підключене до нього навантаження живилося від стабільної напруги, величина якої буде незмінно знаходиться в межах стандартних номінальних значень (220 В - для однофазної мережі і 380 В - для трифазної).

Види і застосування СН

Стабілізатори напруги поділяються на 6 основних видів:

1. Релейний СН - це електронний пристрій ступеневого принципу роботи, один з найпоширеніших типів стабілізаторів в Україні на сьогоднішній день. Релейні стабілізатори отримали найбільш широке поширення через оптимальне співвідношення необхідних параметрів і ціни. Вони мають швидкодію від 0,2 до 0,5 секунди в залежності від застосовуваних реле та величини стрибка вхідної напруги.
Завдяки хорошій швидкості обробки змін напруги і низькій вартості, релейні стабілізатори знайшли широке застосування в якості промислових і домашніх стабілізаторів. Вони успішно використовуються для наступної техніки:

   • побутові пристрої - телевізори, холодильники;

   • освітлювальні прилади;

   • системи кондиціонування та вентиляції;

   • лабораторні прилади;

   • системи водопостачання та опалення;

   • офісна оргтехніка;

   • медичне обладнання.

2. Тиристорний СН - це електронний напівпровідниковий пристрій ступеневого принципу роботи. Тиристорні стабілізатори працюють за тим же ступеневим принципом, що і релейні. Відмінність полягає в тому, що роль контактів електромеханічних реле відіграють електронні керовані ключі - тиристори. Тиристорний СН може забезпечити досить велику точність установки напруги. Це досягається збільшенням числа ступенів що перемикаються. Практичні схеми електронних стабілізаторів на тиристорах можуть забезпечити точність стабілізації порядку 3-5%. Стабілізатор такого типу має наступні позитивні якості:

   • висока швидкість стабілізації;

   • хороший захист від зовнішніх перешкод;

   • великий діапазон регулювання;

   • висока надійність пристрою.

Тиристорні стабілізатори напруги є досконалим класом пристроїв стабілізації практично без будь-яких недоліків, застосовуються в побуті та на виробництві. Додатковим плюсом є їх стійка працездатність при низьких температурах (до -40°С), що дозволяє встановлювати їх в неопалюваних приміщеннях.

3. Сервопривідні СН - це електромеханічні пристрої, які є найбільш популярними варіантами захисту споживачів електроенергії від аномалій вхідної напруги в мережах живлення різного призначення. Пристрої цього класу здійснюють нормалізацію параметрів струму послідовною активацією або відключенням витоків автотрансформатора за допомогою регулюючого електромеханічного крокового сервоприводу (електродвигуна). Висока якість напруги на виході сервоприводного пристрою стабілізації реалізується за рахунок плавності і рівномірності нормалізації з похибкою в межах всього 1-3%, а також відсутністю спотворень струмової синусоїди.

Однофазні сервоприводні стабілізатори використовують в домашніх умовах, офісах і там, де експлуатується електрообладнання, підключене до побутової електромережі напругою 220 вольт. Трифазні стабілізатори встановлюють там, де потрібно підключати потужні споживачі - електрозварювальне обладнання, верстати тощо.

4. Симісторний СН - це електронний пристрій, ступеневого принципу роботи, який швидко реагує на всілякі скачки напруги. Застосовується в однофазних і трифазних електричних мережах. Основна відмінність симісторних стабілізаторів полягає в тривалому терміні служби. Цьому сприяє застосування напівпровідникових елементів - симісторов в якості силових електронних ключів. Точність вирівнювання напруги залежить від числа ступенів регулювання. Чим менший крок регулювання і більше ступенів, тим стабілізація відбудеться точніше. Сьогодні можна придбати симісторний стабілізатор напруги з точністю регулювання менше 1%. Це є дуже високим показником. Переваги симісторних стабілізаторів:

   • швидкодія;

   • здатність до тривалих перевантажень;

   • безшумність;

   • абсолютний захист від будь-яких непередбачених ситуацій в мережі;

   • тривалий термін служби;

   • невеликі розміри корпусу.

Стабілізатори цього виду добре зарекомендували себе як в промисловості, так і в побуті, особливо, при роботі в діапазоні від 40 до 50 кВт. Деякі фахівці навіть називають їх найкращими з подібних приладів.

5. Інверторний стабілізатор напруги - це пристрій нового покоління, що працює за технологією подвійного перетворення. Ці прилади можуть використовуватися як для будинку або дачі, так і на виробництвах. Вони мають найвищу якість роботи в порівнянні з іншими типами стабілізаторів. Головне достоїнство інвертора полягає в тому, що він здатний забезпечувати споживачів всього будинку струмом з напругою однієї частоти. Відхилення від стабільної характеристики не перевищує 1% від нормативу. Інверторний СН легко справляється з великими стрибками вхідної напруги, що затребувано в віддалених районах та сільській місцевості, де місцеві мережі електропостачання не здатні постійно підтримувати напругу на одному рівні. До незаперечних переваг приладу відносяться:

   • великий діапазон вхідної напруги;

   • стабільність вихідної напруги;

   • безшумність роботи;

   • компактність;

   • фільтрація перешкод;

   • високий ККД;

   • високошвидкісне регулювання струму;

   • найвища точність нормалізації напруги (до 1%).

Інверторний СН застосовується для автоматики котлів, СВЧ-печей (надвисока частота), насосів, компресорів, копіювальних пристроїв, телевізорів, аудіо-відео техніки, комп'ютерів, медичного устаткування і т.д.

6. Безступінчатий стабілізатор напруги - це електронний пристрій, що працює за принципом широтно-імпульсного модулювання. Вхідна і вихідна напруга регулюються максимально плавно, без різких видимих ​​стрибків напруги. Дане обладнання вважається найбільш ефективним і точним. За конструкцією безступінчаті моделі схожі з симісторними стабілізаторами: до складу входить електродвигун, трансформатор і напівпровідники, які здійснюють нормалізацію напруги. Відмінність даних пристроїв від симісторних аналогів - використовується не ступінчасте регулювання, а широтно-імпульсна модуляція. За рахунок цього принципу і забезпечується плавна і точна стабілізація. Безступінчаті СН мають ряд переваг:

   • підвищена точність;

   • швидкодія;

   • мають додатковий захист від імпульсних перешкод, коротких замикань і тривалих перевантажень;

   • робота в температурному діапазоні від 0 до +90°С;

   • невеликі маса і габарити, зручність в установці і перевезенні.

Типові споживачі: офісний центр, супермаркет, СТО, обладнання промислових цехів, хлібопекарське, друкарське, медичне, лабораторне обладнання.

Потужні стабілізатори напруги

На будь-якому підприємстві, в будь-якій організації і установі, де необхідна стабільна робота електрообладнання, необхідний промисловий СН. Захистити технічну інфраструктуру підприємства від виникаючих в електромережі аварійних ситуацій допоможуть потужні трифазні стабілізатори, розраховані на підключення навантаження з високим енергоспоживанням. Застосування такого приладу дозволить звести до нуля наслідки нестабільної напруги. Потужні пристрої використовуються на промислових об'єктах, медичних установах, дата-центрах і т.п. Промисловий стабілізатор напруги - це дорогий пристрій, яке виготовляється на замовлення з розрахунком під конкретний проект, обладнання, умови експлуатації, навантаження.

Який СН вибрати?

При виборі стабілізатора напруги, як правило, спираються на деякі основні параметри: кількість фаз, потужність навантаження, тип стабілізації, характеристики (точність стабілізації, робочий діапазон стабілізації і т.п.)

Пам'ятайте, що функціонал, характеристики і особливості конкретного СН можуть відрізнятися від ваших потреб. Тому перед покупкою рекомендуємо отримати консультацію фахівця.

Купити СН ви можете в нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане, має заводську гарантію від 1 року до 5 років.

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GENERATOR.UA завжди налагодить і відремонтує куплене у нас обладнання.

Телефони: +38 (066) 677-66-49

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний

E-mail: service@generator.ua

Skype: generator.ua

Згорнути

Що таке стабілізатор напруги?

Стабілізатор напруги (СН) - це електромеханічний або електронний пристрій, призначений для перетворення вхідної нестабільної напруги з електромережі, до певного значення, і віддачі споживачам стабільних 220 вольт, незалежно від стрибків і просадок на лінії. СН забезпечує захист електричних приладів від перепадів на...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта