АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

В наявності

Потужність, кВт

АВР (автоматичне включення резерву)

Знижка

Ціна

12798 грн - 473100 грн
Показать результат

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат
Лідери продажу

Генератори 5 кВт

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Бувають ситуації, коли для підключення електротехніки не вдається поблизу знайти відповідне джерело живлення. Виходом стане генератор 5 кВт. Це універсальний пристрій, здатний забезпечити безперебійну роботу різних електроприладів.

Генератор на 5 кВт в інтернет-магазині Генератор ЮА

Генератор на 5 кВт являє собою установку, здатну забезпечити електрикою дачу, будівельний об'єкт або навіть невелике промислове спорудження. Такі агрегати часто використовуються для електропостачання торгових точок.

Великою перевагою виступає відносно невисока вага такого пристрою. Його можна легко переставляти при необхідності. Крім того, для цього не потрібно використовувати будь-які додаткові підставки або кріплення.

Ще один плюс - це широке розмаїття моделей. Купити генератор 5 кВт можна з різним типом запуску, особливостями колісної бази, наявністю шумозахисту і т.д.

Який генератор на 5 кВт краще вибрати?

Варто враховувати, що електростанція 5 кВт призначається для побутового та неінтенсивного комерційного використання. Двигун такого агрегату потребує періодичного охолодження. У зв'язку з цим його безперервна робота може спричинити вихід з ладу окремих елементів.

Сьогодні можна купити генератор на 5 кВт однофазний та трифазний. Перший з них здатний видавати напругу 220-230 В. Він призначається для підключення невеликих побутових електроприладів. Трифазний можна використовувати і для більш потужного устаткування, так як він генерує напругу 380-400 В. Останній з варіантів є більш дорогим, тому робити вибір необхідно, враховуючи той тип техніки, який буде підключатися до установки.

Що можна підключити до генератора на 5 кВт

Купити електрогенератор 5 кВт можна для підключення таких пристроїв:

  • всіх видів побутових електроприладів, включаючи велику побутову техніку - холодильники, пральні машинки та ін.;
  • будівельного обладнання - перфоратора, болгарки і т.п.;
  • фото- та відеотехніки, освітлювальних приладів;
  • комп'ютерної техніки.

Така установка стане незамінною під час проведення виїзних заходів. До неї можна підключити музичну техніку, кавомашини, апарати солодкої вати та безліч інших приладів.

Де купити генератор на 5 кВт в Україні?

В інтернет-магазині GENERATOR.UA можна придбати генератори на 5 кВт, ціна якого буде вигідною кожному. Завдяки широкому асортименту моделей покупець зможе підібрати підходящий варіант як за вартістю, так і за характеристиками.

Тут діють постійні знижки та акції, які надають можливість додаткової економії. Магазин пропонує купити генератор 5 кВт в Україні з доставкою в будь-який населений пункт. Оплатити замовлення можна на карту або при отриманні. Також рекомендуємо вам подивитися в каталозі бензинові та дизельні генератори

Згорнути

Бувають ситуації, коли для підключення електротехніки не вдається поблизу знайти відповідне джерело живлення. Виходом стане генератор 5 кВт. Це універсальний пристрій, здатний забезпечити безперебійну роботу різних електроприладів.

Генератор на 5 кВт в інтернет-магазині Генератор ЮА

Генератор на 5 кВт являє собою установку, здатну забезпечити ...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie