АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Виробник

Ціна

3900 грн - 213927 грн
Показать результат

Інвертори

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Що таке інвертор? Призначення

Інвертор - це пристрій, що перетворює постійну низьку напругу в змінну напругу 220 В. Зазвичай являє собою генератор періодичної напруги, за формою наближеною до синусоїди.
Інвертор напруги призначений для перетворення електричної енергії, одержуваної від джерела постійного струму в електричну енергію змінного струму. Перетворювачі працюють як автономно, так і в складі складних систем, призначених для забезпечення електричною енергією різних об'єктів. Інвертори цілком допустимо розглядати як джерела безперебійного живлення з розширеними функціональними можливостями.

Види інверторів. Застосування

За принципом дії інвертори діляться на:

• Автономні.

• Інвертори напруги.

• Інвертори струму.

• Резонансні інвертори.

• Залежні (інвертори, ведені мережею).


Основним лідером на ринку України вважаються інвертори від виробника Victron Energy. Компанія Victron Energy заснована в 1975 році і є першим в світі виробником якісних професійних інверторів.


Дані пристрої мають ряд переваг:

• Надійність. Концерни застосовують передові технології в процесі виробництва обладнання.

• Довговічність. Прилади служать десятки років.

• Простота введення в експлуатацію.

• Зручність. Інвертори запускаються в автоматичному режимі і практично безшумні.
Великий набір корисних функцій.

В інтернет-магазині GENERATOR.UA представлені інвертори від компанії Victron Energy двох видів: мережеві та акумуляторні.

Мережевий інвертор використовується тільки в системах альтернативної енергетики для додавання потужності в побутову мережу і не може бути використаний в системі резервного або незалежного енергопостачання як єдине джерело енергії.
Мережеві інвертори, як правило, мають функцію масштабування, тобто можливість нарощувати потужність установки, наприклад при установці додаткового масиву сонячних батарей, вітрогенератора або гідротурбіни. Використання таких інверторів виправдано з метою зниження витрат на електроенергію, яка споживається протягом світлового дня, наприклад, на підприємстві.

Акумуляторні інвертори використовуються в системах як альтернативного, так і резервного енергопостачання. Для їх роботи необов'язкова наявність централізованої мережі, а значить, вони більш універсальні, ніж мережеві.
Зазвичай акумуляторні інвертори мають вбудований зарядний пристрій, що стежить за станом і заряджає банк акумуляторів від централізованої мережі. Для роботи з джерелами альтернативної енергетики акумуляторним інверторам, як правило, потрібен зовнішній контролер (зарядний пристрій), що забезпечує заряд банку акумуляторів, енергію яких і використовує інвертор.

Акумуляторні інвертори діляться на автономні і лінійно-інтерактивні. Автономні акумуляторні інвертори не можуть взаємодіяти з централізованою мережею, наприклад, для додавання потужності, або продажу надлишків енергії в мережу. Автономні акумуляторні інвертори застосовуються тільки в резервному енергопостачанні. Лінійно-інтерактивні інвертори мають найширший функціонал - автономне енергопостачання, додавання потужності, резервне енергопостачання, причому режими роботи можна комбінувати. Наприклад, функція резервного енергопостачання включена постійно і при наявності достатнього освітлення сонячних батарей і повністю заряджених акумуляторах енергія, що виробляється сонячними батареями буде додаватися в електромережу об'єкта, знижуючи споживання від централізованої електромережі.

В інверторах використовуються батареї тільки глибокого циклу. Вони здатні переносити тривалі зарядку і розрядку. Ресурсу сучасних моделей АКБ вистачає на 12 і більше років експлуатації.

АКБ глибокого циклу бувають:

гелеві (GEL), електроліт являє собою гелеву масу;

свинцево-кислотними (AGM), електроліт знаходиться в порах пластин, виготовлених з тонких скляних волокон.

Інвертори забезпечують резервне електропостачання:

• фермерських господарств;

• заміських будинків;

• медичних установ;

• банків;

• транспортних засобів;

• пересувних лабораторій;

• промислових підприємств;

• технічних приміщень;

• комерційних будівель і т.п.

На що варто звернути увагу при виборі інвертора?

Параметри інвертора, на які варто звернути увагу при виборі обладнання:

• форма вихідної напруги;

• напруга акумуляторних батарей:

- для систем потужністю до 800-1000 Вт, варто застосовувати групу АКБ на 12В.

- для систем потужністю від 1000 до 3000 Вт, варто застосовувати групу АКБ на 24В.

- для систем потужністю понад 3000 Вт, варто застосовувати тільки групу АКБ на 48В і вище.

• номінальна вихідна потужність;

• пікова вихідна потужність;

• ККД;

• захист від нештатних ситуацій:

- від високої та низької напруги на АКБ;

- від короткого замикання (КЗ) в навантаженні;

- від перевантаження;

- від перегріву.

• робочий температурний діапазон;

• час перемикання;

• моніторинг і дистанційне керування;

• споживана потужність без навантаження і в режимі очікування;

• виробник і гарантія.

Інвертор для живлення індуктивного навантаження.

Електричні прилади з індуктивним характером опору часто зустрічаються в техніці і в побуті. Це насоси, освітлювальні прилади з індуктивними баластами, електромеханічні реле, електричні двигуни.

Індуктивне навантаження являє собою складний вид навантаження для інвертора, тому що вихідний струм інвертора йде як на створення вихідної активної потужності, так і на запасання енергії в індуктивності (реактивна потужність). Втрати енергії в інверторі при роботі на навантаження з індуктивним характером опору будуть більші, ніж при роботі на навантаження з активним характером опору такої ж номінальної (активної) потужності. Це важливо пам'ятати, оскільки часто при експлуатації інверторів саме рівень втрат енергії, тобто теплова потужність, що нагріває інвертор, є визначальною для забезпечення працездатності.

Пам'ятайте, що функціонал, характеристики і особливості конкретного інвертора можуть відрізнятися від ваших потреб. Тому перед покупкою рекомендуємо отримати консультацію фахівця.

Купити інвертор ви можете в нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане і має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці в режимі 24/7 завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності.


СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GENERATOR.UA завжди налагодить і відремонтує куплене у нас обладнання.

Телефони: +38 (066) 677-66-49

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний

E-mail: service@generator.ua

Skype: generator.ua

Згорнути

Що таке інвертор? Призначення

Інвертор - це пристрій, що перетворює постійну низьку напругу в змінну напругу 220 В. Зазвичай являє собою генератор періодичної напруги, за формою наближеною до синусоїди.
Інвертор напруги призначений для перетворення електричної енергії, одержуваної від джерела постійного струму в електричну енергію змінного струм...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie