АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат

Генератори від 15 до 300 кВт

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Призначення, особливості і види генераторів 15-300 кВт

Генератори 15-300 кВт - це потужні силові установки, які використовуються в якості резервного або основного джерела електропостачання виробничих приміщень, складів, котеджних селищ і турбаз, аеропортів, лікарень, банків, військових об'єктів і т.п.

Генератори 15-300 кВт представлені бензиновими, дизельними і газовими моделями.

Бензинові електрогенератори

Генератори, що працюють на бензині вирізняються невисокою ціною, відносно тихою роботою і компактними розмірами. В основному це пристрої потужністю до 20 кВт. Вони прості в транспортуванні, тому їх можна підключати не тільки для електропостачання будинків на постійній основі, а й просто вивозити на дачу в літній сезон. Вибрати можна однофазні, трифазні або універсальні, з будь-яким типом запуску - ручний, ручний/електростарт, ручний/електростарт/автоматика. Пристрої мають як відкрите, так і закрите виконання. Оскільки багато моделей бензинових генераторів оснащені електростартером що полегшує запуск, вони додатково комплектуються автоматикою (або АВР). За бажанням замовника генераторна установка може додатково оснащуватися шумозахисним кожухом, стаціонарним контейнером або поміщатися на шасі.

У бензинової лінійці також є окрема група інверторних генераторів. Вони добре підходять для живлення високочутливої ​​електронної техніки. Їх вартість вища, ніж у звичайних моделей, але за рахунок економічної витрати палива вона швидко окупається.

Дизельні електрогенератори

Генератори на дизельному паливі вирізняються економічною витратою палива, надійною і безвідмовною роботою, а також можливістю тривалої безперебійної подачі електроенергії. Потужність таких пристроїв може досягати до 300 кВт і більше. Дизель генератор буває з виходом на 220 В для побутової техніки або напругою 380 В для виробничого обладнання. Є універсальні дизельні генератори з виходами на 220 і 380 Вольт. За типом охолодження поділяються на рідинні або повітряні. Охолодження за допомогою рідини використовується на станціях великої потужності.

Наявність електростартера у дизельних електростанцій дає можливість заводити двигун без зусиль за допомогою ключа. Дизель генератори бувають у відкритому виконанні для установки в облаштованому приміщенні, в захисному кожусі для зменшення шуму, а також контейнерні, монтуються в закритий блок для роботи у важких погодних умовах. За бажанням замовника генераторна установка може додатково міститися на шасі. Недоліками даних пристроїв можна назвати високу ціну, підвищений в порівнянні з бензиновими моделями рівень шуму, а також чутливість до низьких температур.

Газові електрогенератори

Газові генератори 15-300 кВт - ще один хороший варіант, якщо вам з якихось причин потрібно резервне або основне джерело електроенергії. На сьогодні вони не настільки широко поширені, як їх бензинові або дизельні побратими, але поступово спостерігається значне зростання популярності і затребуваності саме пристроїв такого типу.

Газові електростанції мають ряд важливих особливостей і переваг в порівнянні з іншими видами генераторних установок:

• Тип палива. Газ не тільки обійдеться дешевше, але і з точки зору екології його використання переважніше. При цьому газогенератори в більшості випадків розраховані на використання природного газу та пропан-бутану.

• Газові генератори простіші в повсякденній експлуатації, більш довговічні, рідше вимагають обслуговування і можуть запускатися навіть в умовах суворої зими (до -30°C). Якщо додати той факт, що такі агрегати часто комплектуються системами автоматичного запуску, то виходить практично ідеальний генератор для заміських будинків, котеджних селищ, виробничих приміщень і т.п.

• Виробляють набагато менше шуму, ніж дизельні і бензинові аналоги.


Газові генератори ділять на два основних типи:

побутові (від 2 кВт до 15 кВт)

промислові (від 15 кВт до 200 кВт і більше)

Промислові використовуються на виробництвах, в лікарнях, торгових центрах, різних адміністративних будівлях і т.п. Тобто всюди, де перебої з електроенергією можуть носити критичний характер, а не тільки створювати певні незручності.

Окремі агрегати можуть об'єднувати в синхронізовану групу, якщо це необхідно для повноцінного функціонування об'єкта. Більшість промислових газових генераторів 3-фазні. До них пред'являються підвищені вимоги в плані надійності та якості, стабільності роботи і точної відповідності заданим значенням частоти струму і напруги. Тип запуску - електростарт/автоматика, електростарт. Також промислові газові генератори можуть бути з автоматичним введенням резерву (АВР) або комплектуватися ним додатково. За бажанням замовника генераторна установка може міститися на шасі, в спеціальний будиночок або контейнер.

Пам'ятайте, що функціонал, характеристики і особливості конкретного генератора можуть відрізнятися від ваших потреб. Тому перед покупкою рекомендуємо отримати консультацію фахівця.

Де купити генератори 15-300 кВт

Купити генератори 15-300 кВт ви можете в нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане і має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці в режимі 24/7 завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності.

У нас зібраний великий асортимент електростанцій, які ідеально підійдуть для використання в якості резервного або постійного джерела електроенергії:

• бензинові генератори;

• дизельні генератори;

• двопаливні генератори (газ / бензин);

• газові генератори;

• інверторні генератори;

• з автозапуском;

• зварювальні генератори;

• генератори від ВВП;

• універсальні (1 + 3 фази).

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GENERATOR.UA завжди налагодить і відремонтує куплене у нас обладнання.

Телефони: +38 (066) 677-66-49

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний

E-mail: service@generator.ua

Skype: generator.ua

Згорнути

Призначення, особливості і види генераторів 15-300 кВт

Генератори 15-300 кВт - це потужні силові установки, які використовуються в якості резервного або основного джерела електропостачання виробничих приміщень, складів, котеджних селищ і турбаз, аеропортів, лікарень, банків, військових об'єктів і т.п.

Генератори 15-300 кВт представлені бензино...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie