Замовити дзвінок
Зв'язатися по скайпу
Написати в чат
Надіслати заявку

Автоматизація генератора

У разі відключення електроенергії необхідно підключати резервне джерело живлення – генератор, батарею чи інше. Автоматичне увімкнення резервного живлення (АВР) дозволяє уникнути перебоїв з електрикою.

Ступені автоматизації генераторів

Будь-яка електростанція має свій рівень автоматизації. Для генераторів їх виділяють три:

  1. Всі процедури та контроль здійснюються вручну.

  2. Запуск і зупинка пристрою автоматизовані, але обладнання треба періодично контролювати.

  3. Вбудована автоматика для електрогенератора дозволяє йому працювати повністю автономно відповідно до заданого алгоритму.

Як здійснюється автоматизація електростанці

Генератори відрізняються також за способом запуску. Він може бути ручним, електричним або автоматичним. За відсутності автоматики у багатьох випадках її можна встановити.

Автоматизація генераторів спрощує керування ними, але залежно від типу станції її складніше або простіше автоматизувати, це підвищує кінцеву ціну пристрою. Тому настільки важливий правильний вибір обладнання.

Найпростіше й найдешевше автоматизувати генератор з електростартером. Якщо ваш пристрій передбачає лише ручний старт, повністю автоматизувати його не вдасться. Така доопрацьована станція автоматично лише відключатиметься у разі появи електрики в мережі, а запуск доведеться здійснювати вручну.

Для переоснащення генератора з ручним запуском використовується додатковий блок – серковер.

Для доопрацювання станції з електростартом в неї вбудовується блок контролю запуску й соленоїд, після чого здійснюється налаштування й перевірка такої системи.

Замовити автоматику для генератора в Києві, електростанції різних моделей та супутнє обладнання можна у нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. Наші консультанти підкажуть вам оптимальні варіанти реалізації автономного джерела живлення для ваших цілей та допоможуть провести розрахунки. Також здійснюємо доставку й надаємо послугу монтажу обладнання, даємо гарантію на всі монтажні роботи. З нами ви можете бути впевнені у якості як техніки, так і її встановлення.

Матеріали по темі:

Сервісний центр GENERATOR.UA

Телефон: 066-677-66-49080-075-97-91 (безкоштовна лінія)

E-mail: service@generator.ua

Skype: generator.ua

Служба підтримки


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie