АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Максимальний струм генератора, А

Ціна

3599 грн - 40824 грн
Показать результат

Автоматичне введення резерву (АВР)

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Автоматичне введення резерву (АВР) - призначене для забезпечення безперебійного живлення споживачів електричної енергії. Відбувається це за рахунок підключення резервного джерела живлення при відключенні основного джерела. Таким чином, якщо відбувається перерва в цьому процесі, то АВР забезпечує ланцюг електроживленням. Залежно від технічних можливостей, резервне живлення і його автоматичне введення може здійснюватися від акумуляторної батареї, генератора або ж окремої лінії.

На сьогоднішній день системами АВР обладнано велику кількість генераторних станцій, що дозволяє відновлювати подачу електрики практично миттєво. Бензинові, дизельні та газові генератори, обладнані електростартером, можна додатково оснастити пристроями АВР. Устаткування автоматичного введення резерву монтують в окремий шафа АВР.

Купити автоматику для генератора ви можете в нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. У нас представлений великий вибір однофазних, трифазних і комбінованих блоків АВР. Також ви можете звернутися за допомогою підключення АВР до генератора в наш сервісний центр GENERATOR.UA. Ми здійснюємо:

• розрахунок автоматики;

• підбір обладнання;

• пропозиція варіантів реалізації;

• установку автоматики на генератор (монтаж автоматики).

На всі монтажні роботи надається гарантія!

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GENERATOR.UA

Телефони: +38 (066) 677-66-49

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний

E-mail: service@generator.ua

Skype: generator.ua

Особливості установки АВР

Згорнути

Автоматичне введення резерву (АВР) - призначене для забезпечення безперебійного живлення споживачів електричної енергії. Відбувається це за рахунок підключення резервного джерела живлення при відключенні основного джерела. Таким чином, якщо відбувається перерва в цьому процесі, то АВР забезпечує ланцюг електроживленням. Залежно від технічних мож...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie