Каталог товарів

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Діапазон потужності, кВт

Вид палива

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

20457 грн. - 188232 грн.

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Ціна

20445 грн. - 188235 грн.

Бензинові

Показать еще
Показано 1 - 24 з 27 товарів

Лідери продажу - Бензинові

Автоматичний бензиновий генератор призначений для забезпечення будинку, квартири, офісу електроенергією на короткий проміжок часу. Головна особливість такого генератора - автоматичний запуск і відключення. Після відключення струму пристрій автоматично запускається протягом декількох секунд. Як тільки зовнішня напруга відновлюється, бензогенератор з автозапуском припиняє роботу.

Однофазні електростанції бензинові з автозапуском забезпечують напругу 220 В. Вони дозволяють живити побутові прилади в будинку, системи відеоспостереження. Трифазні бензогенератори з автозапуском видають напругу 380 В і використовуються на підприємствах. Максимальна потужність бензинових апаратів не перевищує 20 кВт. Для домашнього використання буде цілком достатньо однофазного генератора.

Двотактна бензинова електростанція з автозапуском відрізняється малою вагою і габаритами. Її ресурс становить приблизно 500 мотогодин. Використовується в якості запасного джерела живлення, так як не розрахована на постійне навантаження через швидкий перегрів. Модель з чотиритактними двигунами в середньому має ресурс 3000 мотогодин. Вона підходить для тривалого використання в інтенсивному режимі.

Конструкція бензинового генератора з АВР

Головною деталлю будь-якого генератора є мотор. Він використовує бензин в якості палива і створює обертання альтернатора, який генерує змінну напругу. Будь-який бензиновий генератор з АВР оснащений мікро контролером для контролю запуску. Паливний бак забезпечує безперервну роботу без дозаправки протягом 10-15 годин.

Де використовують бензинові генератори з автозапуском

Бензинові генератори з автоматичним запуском знайшли своє застосування на:

  • невеликих підприємствах, в приватних будинках, для дачі;
  • будівельних майданчиках для живлення будівельного і зварювального устаткування;
  • фотосесіях для живлення освітлювальних приладів;
  • пересувних торгових точках.

Завдяки портативним моделям автоматичний бензогенератор можна використовувати під час відпочинку на природі.

Переваги і недоліки

Основні плюси:

  1. Малі габарити і невелика вага полегшують процес транспортування.
  2. Просте обслуговування. Досить перевіряти масло перед запуском і періодично прочищати свічки запалювання.
  3. Низький рівень шуму навіть при інтенсивній роботі.

Кілька мінусів:

  1. Коротка тривалість безперервної роботи.
  2. Погана захищеність від несприятливих погодних умов.
  3. Швидкий нагрів і знос деталей дозволяють використовувати міні-станції тільки в якості тимчасових джерел електроенергії.

Бензинова станція працює в широкому діапазоні температур. При установці в приміщенні потрібна організація хорошої вентиляції для відводу вихлопних газів. Бензиновий генератор з автозапуском, ціна якого є найнижчою серед аналогів, стане прекрасним варіантом на випадок відключення електроенергії.

Де купити бензиновий генератор з АВР в Україні?

Купити бензогенератор з автозапуском недорого завжди можна в інтернет-магазині generator.ua. Весь товар сертифікований і є якісним. Замовити можна через Нову Пошту або кур'єрську службу. На бензинові генератори з автозапуском від 50 тис. грн пропонуємо кредит від 6 до 12 міс. Приймаємо як готівкові, так і безготівкові розрахунки.

В нашій команді працюють справжні фахівці, які готові підібрати підходящу модель і допомогти з транспортуванням та монтажем. Ми знаходимося на зв'язку в режимі 24/7 і готові проконсультувати з будь-якого питання.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ Задати
РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ Замовити
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ Замовити
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта