Скільки може працювати генератор без перерви
Скільки може працювати генератор без перерви

Ознаки надійного електрогенератора

Пристрій, призначений для виробництва електроенергії, повинен відрізнятися особливою надійністю, оскільки від його справності можуть залежати багато життєво важливих аспектів.

Якими мають бути генератори інверторні, бензинові, дизельні та інші типи:

 • ефективними, тобто конвертувати механічну або хімічну енергію, що подається на нього, в електроенергію з мінімальними втратами;

 • мати надійне конструктивне виконання й працювати без збоїв протягом тривалого періоду часу;

 • підтримувати стабільну напругу й частоту з метою забезпечення нормальної роботи електрообладнання, яке живитиметься від цього генератора;

 • економічними, якщо йдеться про витрати палива чи інших ресурсів, необхідних для його роботи;

 • відповідати наявним нормативам і стандартам безпеки й екології;

 • мати достатню потужність і продуктивність для задоволення енергетичних потреб, для яких він призначений;

 • мати вбудовані системи захисту від перевантажень, коротких замикань та інших непередбачених ситуацій, щоб уникнути пошкодження обладнання й забезпечення безпеки операторів;

 • відповідати екологічним стандартам і бути екологічно безпечним, мінімізуючи викиди шкідливих речовин та шум.

Важливо, щоб запчастини й технічне обслуговування бензогенератора на газу або іншого типу були доступними й не викликали серйозних труднощів.

Як визначити час безперервної роботи генератора

Тривалість безперервної роботи будь-якого типу генератора залежить від декількох факторів, зокрема марки й моделі генератора, його потужності, типу палива (бензин, дизель, газ) та умов експлуатації.

Які умови здатні продовжити термін безперервної роботи генератора зварювального, бензинового, дизельного та інших типів:

 1. Охолодження. Генератор повинен мати достатньо ефективну систему охолодження, щоб запобігти перегріву. Регулярна перевірка рівня охолоджувальної рідини (зазвичай це антифриз) й обслуговування системи охолодження є важливими.

 2. Мастило. Двигун генератора також має бути достатньо змащеним. Регулярна заміна олії й обслуговування масляної системи важливі для запобігання зносу та пошкодженню двигуна.

 3. Паливо. Забезпечення постійного постачання генератора пальним і регулярна заміна паливного фільтра допоможуть уникнути збоїв у роботі.

 4. Вентиляція. Генератор повинен бути розміщений в місці, що добре провітрюється, щоб уникнути накопичення чадного газу й перегріву. Це стосується всіх електричних газових генераторів, дизельних, бензинових та інших типів.

 5. Навантаження. Робота з навантаженням, яке не перевищує максимальну потужність генератора, допомагає збільшити його термін служби й надійність.

 6. Регулярне обслуговування. Регулярне технічне обслуговування, зокрема перевірка й заміна зношених деталей, очищення фільтрів і системи впуску повітря, також важливе для тривалої роботи генератора.

Точний час безперервної роботи газово-бензинового генератора, дизельного або будь-якого іншого залежатиме від перерахованих вище факторів.

Важливо дотримуватися рекомендацій та режиму роботи, зазначених в інструкції з експлуатації конкретної моделі генератора.

Де придбати надійний електрогенератор

Інтернет-магазин generator.ua є лідером серед компаній, що надають обладнання для безперебійного живлення. На сайті представлений широкий асортимент електрогенераторів найпопулярніших брендів за доступною ціною. Менеджери допоможуть підібрати товар згідно з вашими запитами.

Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie