Доставка


Передпродажна підготовка


Перед відвантаженням товару, наші фахівці проводять передпродажну підготовку електростанції: заливають масло, тосол, паливо для тестування і здійснюють контрольний пуск генератора (двигун, альтернатор та автоматику). У результаті ви отримуєте повністю готову до роботи генераторну установку (включіть - працює). За бажанням, товар може бути відвантажений без передпродажної підготовки.

Способи та служби доставки

Купивши генератор у нас, Ви можете

• забрати його прямо з нашого складу
• скористатися нашою доставкою

Вибрати найбільш зручну для вас кур'єрську службу та розрахувати терміни, вартість доставки ви зможете тут перейшовши за посиланням:

• Нова пошта
• Делівері
• Meest Express

Транспортування придбаної електростанції залежить від її габаритних розмірів, маси та місця доставки.

Доставка у Києві

Офіс та центральний склад нашої компанії знаходяться у м. Київ. У столиці можна купити і забрати генератор прямо зі складу компанії. Самовивіз проводиться у робочі дні з 09:00 до 19:00 після узгодження замовлення з менеджером компанії. Також наші фахівці можуть доставити товар за адресою, зробити підключення та навчання. Для доставки габаритних станцій (від 16 кВт) використовується евакуатор або маніпулятор (евакуатор із краном), що дозволить встановити станцію на потрібне місце.

Доставка по Україні

Ми доставляємо продукцію нашим клієнтам по всій Україні. Станції малої потужності (до 12 кВт) ми доставимо «Новою Поштою» до зручного для Вас складу міста або зробимо адресну доставку. Станції середньої та великої потужності (від 16 кВт) ми доставимо евакуатором або маніпулятором прямо на Ваш об'єкт у будь-якому куточку України. Маніпулятор (евакуатор з краном) дозволить прямо на місці розвантажити станцію і встановити її на необхідне Вам місце. Від клієнта потрібно заздалегідь організувати під'їзд до майбутнього розташування станції, по необхідності майданчик для самого генератора. Наші спеціалісти підключать електростанцію, за потребою зроблять пусконалагоджувальні роботи, покажуть та навчать Вас або Ваш персонал управлінням станції.

Вартість доставки по Україні - згідно з тарифом перевізника.

Повернення або обмін товару


Покупець має право на обмін та повернення товару, передбачене ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів". Ви можете протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини не підійшов.

Дані правила повернення або обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався та зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки. При цьому спосіб оплати товару не має значення. Вам доведеться сплатити лише за доставку техніки. Після закінчення 14 днів повернення можливе лише за гарантією.

У разі виявлення пошкодження або неповної комплектації замовлення, рекомендуємо відмовитися від отримання товару і його оплати та скласти акт (претензію).

Майте на увазі, що доставка товарів у м. Донецьк та м. Луганськ тимчасово припинена. Можливі обмеження та/або затримки доставки по Луганській та Донецькій областях.

{gformbuilderpro:10}

Прийняти

Сайт використовує файли cookie