Дизельні генератори

Придбати дизельний генератор - ідея здорова і перспективна. Особливо якщо вам пощастило мати заміський будинок чи упорядковану дачу, де однофазний або трифазний генератор необхідний як повітря. І ось чому: незалежність від центрального електропостачання робить вас господарем становища. Адже у ХХІ столітті до електрики прив'язано все — від телефонної зарядки до безперебійної роботи точного медобладнання у лікарнях. Бізнес-об'єкти також не можуть без електрики, тому на етапі планування нової справи далекоглядний господар неодмінно закладає вартість дизельної електростанції в кошторис. Благо, купити подібне обладнання зараз можна будь-якої миті. Професійна консультація перед покупкою дизель-генератора, монтаж та післяпускове обслуговування є відмінними рисами серйозного продавця.

Дизельний генератор для дому

Затишок, естетика і функціональність - основні вимоги, які людина пред'являє до свого житла. Без електрики важко уявити собі теплий будинок, особливо заміський. Електрика живить інфрачервону підлогу, дає освітлення та інтернет, дозволяє почуватися білою людиною. Іншими словами, дизель-генератор забезпечує безперебійну подачу затишку та комфорту у ваше житло. Електроживлення для дому забезпечить дизельний генератор, а скільки кіловат вам необхідно для щастя в будинку, підрахує фахівець. Блекаут є непростим випробуванням і для комерції, тому важливо підстрахувати бізнес-об'єкт на випадок відключення харчування.

Трифазний або однофазний

Дизельний генератор може бути як однофазним, так і трифазним - обидва типи хороші, якщо підібрані з розумом. Різниця в таких дизель-генераторах - навантаження та мета застосування. Трифазний легко живить майстерню з електроінструментом та колодязь з електронасосом. А для котеджу розумним буде придбання однофазного помічника: тепло, світло та гарний настрій він вам забезпечить. Не варто забувати, що трифазний дизель-генератор здатний винести два види навантаження: однофазне і трифазне, що в деяких випадках просто порятунок. І економія коштів.

Дизельний генератор квт

Фраза, винесена в підзаголовок - лідер пошукової видачі Яндекса або Гугла. Саме так недосвідчений покупець запитує інтернет про дизельний генератор. Різноманітність моделей дизель-генераторів часом ставить у глухий кут, і найбільш зрозумілі рядки і навіть фільтри - зовсім не гарантія вдалої покупки. Самостійно підібрати генератор для дому чи бізнесу все ж таки можна, проте допомогу обізнаних людей ще ніхто не скасовував.

Дзвінок в інтернет-магазин генераторів зробити нескладно. До речі, таке прохання про допомогу — це своєрідний лакмусовий папірець для з'ясування рівня професіоналізму магазину. Як правило, серйозний продавець розташований допомогти клієнту, що розгубився: допомога у виборі дизельного генератора в цьому випадку значно спрощується.

Потужність генератора за замовчуванням вимірюється в кіловатах, нижче пропонуємо міні-огляд установок з конкретною потужністю та сферою їх застосування.

Дизель генератор 5 кВт

Лідер у категорії «гуманна ціна та універсальність», такий генератор вирішує проблему резервного електроживлення приватного будинку, модель Forte FGD 6500 E3, наприклад. Щоб перевірити ще раз, чи покриє п'ятикіловатник ваші електропотрібні, розділіть все електрообладнання будинку на аварійне і неаварійне. Як правило, у 80% випадків дизель-генератор 5 кВт справляється з поставленим завданням, ще й запас залишається.

Дизель генератор 10 кВт

Підійде для котеджу, садиби або великого домоволодіння з господарськими спорудами та необхідністю живити електронасос колодязя, майстерню з електроінструментом. Дизель генератор 10 кВт від Matari запитає індуктивне навантаження малої потужності. Та й заняття у фітнес-залі не перервуться через блекаут, якщо подбати про резервне харчування.

Дизель генератор 15-40 кВт

Електромережа з індуктивним навантаженням середньої потужності потребує відповідного генератора - потужністю 15-40 кВт. Дизельний генератор SDMO забезпечить електроживленням насос свердловини, ланцюгову електропилу, циркулярну пилку та інший електроінструмент.

Дизель генератор 50-100 кВт

Багатоквартирний будинок невеликих розмірів або садиба за містом - це компетенція дизель-генератора 50-100 кВт. Безперебійне постачання електроенергією такий генератор забезпечить також компактним бізнес-об'єктам. Наприклад, АЗС і СТО, готелям і санаторіям, ресторанам і фітнес-залам можна назавжди забути про потемки, поломки та засмучені клієнти.

Недоліки дизельних генераторів:

  • дороговато;
  • неприпустимо використання в холостому режимі;
  • досить галасливий.

Переваги дизельних генераторів:

  • самостійність у функціонуванні, не вимагає щогодинного нагляду;
  • простота в техобслуговуванні та експлуатації;
  • висока пожежна безпека;
  • тривалий термін служби.

Популярні моделі генераторів — 2016

У світлі викладеної інформації про дизельні генератори для дому та бізнесу рекомендуємо звернути увагу на надійні моделі, перевірені часом. Серед них генератор дизельний Forte FGD6500-E3< /span>, який забезпечить будинок електрикою. Цікавим є також потужний Кентавр: вміло підібрана модель підстрахує ваш бізнес-об'єкт. Дизельний генератор Kipor у своїй потужній конфігурації гарантує безперебійне живлення об'єкта з потребами 50 кВт і вище.

Лінійка дизель-генераторів Matari славиться збалансованою пропорцією «ціна – якість», а французький дизель генератор SDMO багато хто воліє для заміського будинку: з таким помічником і виноградник доглядати можна, не тільки будинок освітлювати!

Де купити

Інтернет-магазин Generator.ua заслужив добру репутацію у колі клієнтів та колег. Професійна порада у виборі генераторів для дому та бізнесу, а також безліч супутніх послуг у постексплуатаційному періоді — ось відмінні риси інтернет-магазину, де можна купити дизельні генератори.

Контакти для отримання консультації

Професіонали інтернет-магазину underline у різноманітності дизельних генераторів. Впевненість у власних силах - це чудово, проте неупереджена думка технічного фахівця допоможе уникнути помилок при виборі та купівлі дизель-генератора.

Наша порада та допомога — на відстані одного дзвінка або повідомлення електронною поштоюті.

Вдалих вам покупок!

generatorua.ltd@gmail.com

+380 44 337 16 57

Задати питання щодо дизельних генераторів Перейти до каталогу дизельних генераторів


Прийняти

Сайт використовує файли cookie