Генератори GENERAC

електростанції Generac

Електростанції GENERAC можна охарактеризувати коротко: преміум-якість.

Надійність електростанції

Двигуни Generac відрізняються високою надійністю та довговічністю. Вони розраховані на тривалу безперервну роботу. У такому режимі важливо контролювати робочі параметри агрегату, найважливішим з яких є тиск олії.

Всі двигуни Generac обладнані системою зупинки по низькому тиску масла.характеристики електростанцій Generac

Циліндри двигунів відлиті зі спеціального високоякісного чавуну, завдяки чому гарантується висока зносостійкість та забезпечується додаткова довговічність експлуатації.

Поєднання високоякісних матеріалів із системою захисту від підвищеного зносу та перегріву дозволяє не турбуватися про тривалість роботи генератора. Жодних зупинок для відпочинку та обслуговування не потрібно: Generac надійно працюватиме стільки часу, скільки вам потрібно, щоб забезпечити електроенергією ваших споживачів.

Легко доступне керування Generac

Генератор повинен бути готовий до використання будь-якої миті. Generac додав функцію нагадування про проведення обслуговування прямо на лічильник мотогодин. Завдяки цьому легко відстежувати терміни планового технічного обслуговування. Достатньо просто виконувати планові роботи, і вас не зможуть зненацька непередбачувані відключення електроенергії: Generac завжди готовий до роботи.

Одного погляду на панель керування достатньо, щоб миттєво проконтролювати роботу генератора. На панель керування виведено вказівник рівня палива, а весь набір елементів керування зручно розташований для швидкого доступу, а також висвітлюється на багатьох моделях.

Міцність та надійність генераторів

Рама генераторів Generac зроблена з загартованої сталі. Крім того, вона товстіша в діаметрі і міцніша, ніж у більшості аналогічних генераторів. Така рама забезпечує додаткову міцність усієї конструкції та абсолютно не боїться випадкових деформацій та ударів при переміщенні чи перевезенні.

Крім того, інтегровані кронштейни, удароміцні кути і колеса, що не спускаються, на більшості моделей Generac роблять їх ідеальними для використання на робочому майданчику. Такі генератори можна переміщати нерівними поверхнями, не боячись ударів і навіть перекидань.

Легкий електричний запуск станцій Generac

Оригінальна упаковка Generac

Перейти до каталогу електростанцій Generac


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie