Статтю, наведену нижче, написала наша клієнтка. Справа була така: вона придбала генератор, наші фахівці його доставили, встановили, підключили. Потім за чашкою чаю розговорилися і попросили клієнтку написати відгук про нашу роботу. Сказали, що на сайті generator.ua є блок відгуків, ось добре було б туди написати свої враження.

Пройшло два тижні, відгук так і не з'явився. Натомість на e-mail ми отримали цілу статтю. Наша клієнтка оригінально описала пошуки генератора, загалом, вийшов не відгук, а ціла розповідь. Нічого ми не редагували, публікуємо як є. Найцікавіше, що заголовок також не ми придумали. Все в оригіналі.

Генератор для блондинки

Як показала зима 2014-2015, з електрикою у нас явно проблеми. Працюю я вдома, чоловік поїхав працювати в іншу країну цілий рік. От і буває, що доводиться готувати при свічках і думати, чим це зайняти себе. Та й проекти стоять, терміни палають.

Спершу бігала до подружок. Але в такі моменти почувала себе прямо переможцем у житті. Поки доїду до подруги на інший кінець міста, сусід дзвонить, каже, що світло вже ввімкнули, а подруга відчиняє двері у темряві зі свічкою в руках. Так би мовити, успіх – це моє все.

Потім почала ходити в кафе, де є Wi-Fi. А що, чудовий варіант, у них своя електрика, можна поїсти, та й попрацювати. Мені ж багато не треба, ноутбук, Інтернет, розетка та чашка кави. Ну ще смакота можна заточити. А потім ще чашку кави, і ще смачну. О, а за сусіднім столиком такий цікавий салат їдять, я теж такий хочу. Поки їжу, не можна працювати, я десь про це читала. А потім бах!, минуло три години, заплановану роботу я не виконала та й купу грошей витратила.

Апогей настав, коли прийшла додому, а на кухні калюжа води від потеклого холодильника. Забрала, продукти перебрала, включати свого «холодильного друга», а він не вмикається. Розладу немає меж. Ну, в техніці я не сильна, точніше взагалі не розумію, довелося викликати майстра. Прийшов він наступного дня, подивився на мене з жалем і повідомив, що холодильник тепер можна використовувати тільки як дуже габаритну поличку. У мене аж сльози навернулись. Тепер треба купувати новий, я в техніці не розуміюся. А з моїм щастям, новий теж швидко зламається. Майстер мене пошкодував, порадив оптимальну модель холодильника і почав розповідати про генератори. А для мене це взагалі темний ліс, слово навіть саме страшне. Але судячи з усього, «полетіти» може не лише холодильник, а й ноутбук, і мікрохвильова піч, і, виявляється, котел у мене теж від електрики залежить. А наскільки я зрозуміла зі слів майстра, генератор – це така штука, яка при вимкненні світла сама робить це світло (так чому кафе біля будинку працює, коли у мене світло вимикають!). І тут майстер був не радий, що заїкнувся за ці генератори.

Я як людина ґрунтовна, взяла ручку і листочок, зробила нам обом по чашці кави і почала розпитувати, що і до чого. На мій подив, я майже все зрозуміла. Виявляється, з моєю кількістю електроприладів мені буде достатньо потужності генератора в 3 кВт, з об'ємом паливного бака не більше 4 літрів (здається, всі терміни я правильно записала, доводилося просити повторювати кілька разів). Поставити цю штуку можна в гаражі (у мене одноповерховий будинок, гараж відразу збоку). Майстер ще щось дуже розумне говорив, але, як мені здалося, це не так важливо.

Я подякувала майстру, провела його. А сама негайно почала гуглити що й до чого. Подивилася картинки, як ця штука взагалі виглядає. І тут у мене почалася депресія. Це ж велика штуковина, в якій треба розбиратися, знати, як її підключити, як туди бензин залити (або що воно там їсть)... Розладу немає меж. Ну гаразд, думаю, обійдуся поки що без цієї штуковини, на вулиці холодно, продукти можна там зберігати, мікрохвильовою пічкою, стриралкою та іншими геніальними винаходами 21 століття користуватися поки не буду. А влітку чоловік приїде, як дотягну.

А якщо ноутбук полетить? Ні, тоді мені точно кінець. Гроші заробляти як треба. Я ж незалежна жінка, не буду до чоловіка «за три дев'ять Земель» звертатися через кожну дрібничку. Треба щось вирішувати. І то терміново, а то по радіо кажуть, що наступного тижня планують відключати світло.

Почала я шукати ці ж генератори. І тут успіх повернувся до мене, як то кажуть, правильним місцем. Знаходжу зайт (https://generator.ua/), де просто купа цих самих генераторів. Починаю шукати за тими параметрами, які мені називав майстер. І вуаля! Доглянула собі одне диво. І виглядає він не так страшно, як я думала, такий сіренький, симпатичний.

Думаю, треба дізнатися, хто їх підключить. Виявляється, ці хлопці не лише їх продають, а й встановлюють навіть безкоштовно. Замовила, через день приїхали, всі підключили, розповіли, на які кнопочки треба натискати і в яких випадках, куди бензин лити (це мені теж довелося записати під диктовку).

Загалом, тепер, коли світло вимикають, сусіди на мене із заздрістю дивляться. І якось підозріло гостинно стали вітаються. Напевно, подумують у гості напроситись. А я компанію люблю, тільки нехай смакота з собою захоплять))

Залишити заявку на підбір генератора< br />


Прийняти

Сайт використовує файли cookie