Дизельні генератори можуть працювати цілодобово і тижнями безперервно, було б паливо. Крім того, вони споживають менше, ніж бензинові генератори. Висновок: якщо вітер чи зледеніння порвало дроти і ніхто не знає, коли відновлять електропостачання, дизельний генератор вас не підведе.

5 кроків для вибору генератора

Стаття допоможе зорієнтуватися звичайному споживачеві у виборі електростанції для дому.

1. Бензин або дизель. Бензинові генератори розраховані на відносно генератор. Тому, якщо вам потрібно “перекрити” зникнення електроенергії від централізованої мережі на кілька годин, вибирайте бензиновий генератор.
2. Складіть список споживачів. При виборі генератора слід скласти список споживачів електроенергії він живитиме одночасно. Складайте список у дві колонки. У першу колонку вносите пристрої з електромотором, такі як пральна машина, пилосос, водяний насос, різноманітний електроінструмент. Тобто, до цієї колонки потрапляють прилади, що створюють індуктивне навантаження. У другу колонку внесіть інші електроприлади: лампи освітлення, електрочайник, мікрохвильову піч тощо. прилади цієї колонки створюють активне навантаження.
3. Порахуйте споживану потужність. Напроти кожного пристрою вкажіть його споживану потужність. Якщо не знаєте, загляньте в паспорт відповідного приладу або пошукайте його характеристики в Інтернеті.
4. Визначте потрібну потужність генератора. Зрештою, отримане значення помножте на 0,8. Ви отримаєте потрібну потужність.
5. Виберіть генератор. При виборі конкретної моделі орієнтуйтеся на значення . Проілюструємо на прикладі: ви обчислили, що сумарна потужність ваших споживачів становить 5 кВт. Купуйте генератор, номінальна потужність якого близька до цього значення. При цьому максимальна потужність генератора може становити 6,5-7,5 кВт.
Рекомендація 1. Не забувайте при розрахунку використовувати однакові одиниці потужності: додайте вати до кіловатів. Або все переводите у Вати або Вати перекладайте в кіловати, а потім тільки підсумовуйте.
Рекомендація 2. Якщо вам потрібно запитати від генератора комп'ютерну чутливу до перепадів напруги електроніку (наприклад, газовий котел), купіть стабілізатор напруги. До речі, він не зашкодить і за штатного електроживлення від централізованої електромережі.
Рекомендація 3.
Рекомендація 4. > Важко з розрахунком потужності? Заповніть просту форму за посиланням, ми підберемо для вас різні варіанти та зв'яжемося з вами.
Залишити заявку на підбір генератора
І це не все. Отримайте весняні бонуси!

  • безкоштовна доставка по Україні!

  • безкоштовне перше ТО купленому у нас генератору!

  • комплект ТО в подарунок - олія, свічка!

  • дзвоніть, обов'язково домовимося про знижку!
Номери телефонів +380 (44) 337-16-57
+380 (99) 245-16-50
+380 (97) 937-79-98
+380 (93) 295-23-20
Задати питання


Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie