ФІЛЬТР ТОВАРІВ

В наявності

АВР (автоматичне включення резерву)

Знижка

Ціна

23802 грн - 10000000 грн

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Показать результат

Генератори трифазні

1651 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Вибір та експлуатація трифазних генераторів

За кількістю фаз генератори поділяються на одно- та трифазні. Однофазні призначені насамперед для домашніх потреб. Генератори 3-фазні необхідні для живлення потужних інструментів, наприклад перфораторів, дрилів. Також під напругою 380 вольтів працює професійне обладнання. Саме для таких потреб потрібно купувати трифазний генератор.

Особливості експлуатації 3-фазного генератора

Генератор 3х фазний працює за тим же принципом, що й однофазний: він перетворює кінетичну енергію на електричну. Однак особливістю трифазного генератора є декілька фазних виходів, які дозволяють підтримувати роботу як однофазного, так і трифазного обладнання. Це означає, що трифазний генератор має виходи на напругу 220 В та 380 В, що дозволяє живити різні типи навантажень. У такий спосіб трифазний генератор забезпечує більшу гнучкість та можливість використання у різних ситуаціях.

Однак для будинку все ж не рекомендується купувати трифазний генератор (якщо, звичайно, у вас немає приладів 380 В). Адже, наприклад, шестикіловатний генератор працюватиме завжди на повну потужність, проте однофазних приладів ви зможете під’єднати до нього не так вже й багато. Тому його продуктивність буде низькою, а витрата палива високою.

Трифазні генератори насамперед є професійними апаратами. Моделі зазвичай мають мінімальну потужність від 5 кВт і вище, що робить їх дуже потужними. Вони здатні забезпечувати надійне та стабільне електроживлення для трифазних систем, де потрібна висока енергетична продуктивність.

Як вибрати трифазний генератор: критерії

Перед придбанням 3-фазного генератора необхідно звернути увагу на такі нюанси:

  • Виробник. Важливою є компанія-виробник. Вибирайте бренди з гарною репутацією, що випускають якісні генератори. Їхні пристрої будуть служити вам протягом довгого часу.

  • Діапазон потужності. Визначте потрібну потужність генератора. Розгляньте всі електричні навантаження, які генератор повинен живити, й врахуйте сумарну потужність, що споживається. Виберіть пристрій, який може забезпечити достатню потужність для всіх потреб.

  • Вид палива. З'ясуйте, який тип палива для генератора буде для вас зручним. Генератори можуть працювати на різних джерелах (наприклад, бензин, дизель, газ).

  • Тип запуску. Генератори з функцією автозапуску можуть самостійно розпочинати роботу після вимкнення електрики. Моделі без цієї функції слід запускати вручну. Також можливі варіанти комбінування.

  • Ціна. Вартість генераторів може суттєво змінюватися залежно від потужності, якості та функціональності. Порівняйте різні моделі та виробників, щоб знайти оптимальне для себе рішення.

Також перш ніж купити пристрій, проконсультуйтеся зі спеціалістами. Це можуть бути, наприклад, продавці генераторів. Вони розкажуть про переваги та недоліки тієї чи іншої моделі, а також допоможуть підібрати оптимальний пристрій з урахуванням ваших побажань.

Докладніше

Поширені запитання

Генератори 3х фазні найчастіше використовуються у промисловості, на комерційних підприємствах та в інших сферах, де потрібне живлення трифазного обладнання.

Серед переваг 3-фазних генераторів – можливість забезпечувати електроенергією промислові об'єкти та гнучкість у використанні.

Генератор 3х фазний – пристрій, що перетворює механічну енергію на електричну, генеруючи виходи, які використовуються для живлення обладнання.

Необхідно оцінити сумарну потужність всіх навантажень, врахувати потенційні піки та купити 3-фазний генератор, який має достатню резервну потужність.

Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie