ФІЛЬТР ТОВАРІВ

В наявності

Потужність, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

12480 грн - 41773 грн

Максимальна потужність (кВт)

Показать результат

Генератори Champion

12 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори від виробника Champion 

Інтернет-магазин Generator.ua пропонує купити інверторні генератори від американського бренду Champion для стабільного, безпечного і якісного живлення електрообладнання. 

Champion — провідний виробник генераторів 

Компанія Champion Power Equipment — це всесвітньо відомий бренд, що виробляє продукцію високого рівня якості, доступну широкому загалу споживачів. Компанія почала свою діяльність з виробництва генераторів для сільськогосподарських цілей, а нині виробляє безліч різноманітних генераторів, зокрема бензинові, дизельні та інверторні. 

Champion генератори призначені для домашнього використання,  автобудинків, рекреаційних заходів, будівельних майданчиків та аварійного резервного електропостачання. Електростанції Champion можуть працювати на бензині або газі та мають різні потужності, що дозволяє задовольнити потреби різних клієнтів. 

Інверторні генератори Champion 

Особливий попит мають інверторні генератори Чемпіон. Вони можуть бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, будівельного майданчика тощо, але частіше їх використовують у побуті. Наприклад, генератор може забезпечити електроживлення холодильника (0,7 кВт) або пральної машини (1 кВт). 

Також агрегати підійдуть для електроживлення електроніки та техніки, чутливої до перепадів напруги. Електронне регулювання забезпечує якісне згладжування коливань вихідної напруги та «чисту» синусоїду. Річ у тім, що схема інверторних генераторів містить перетворювач з регулятором. Завдяки йому змінний струм стає постійним, а за допомогою регулятора вирівнюються всі його показники. Потім постійний струм знову перетворюється на змінний, але вже набагато «чистіший» — з відхиленням синусоїди не більш ніж 2,5%. Додатково конструкція інверторних електрогенераторів Чемпіон передбачає також контроль струму на виході. 

Серед інших переваг генераторів Champion: 

  1. Захист від впливу зовнішнього середовища. Кожух корпусу генератора забезпечує йому надійний захист, що дає змогу використовувати агрегат навіть під час дощу. До того ж він захищає користувача від контакту з рухомими й струмопровідними деталями. 

  2. Мобільність. Генератор має невеликі габарити, тому за необхідності його можна легко перевезти. 

  3. Низький рівень шуму. Інверторні генератори Champion тихіші, ніж інші типи генераторів, тому їх часто можна зустріти в житлових районах. 

Якщо ви шукаєте компактний, надійний та ефективний агрегат за невисокою ціною, варто купити генератор Champion.

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie