ФІЛЬТР ТОВАРІВ

В наявності

Потужність, кВт

Вид палива

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

14180 грн - 141189 грн

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Показать результат

Генератори Bison

3 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори від виробника Bison 

Bison — бренд, який виробляє широкий спектр електроінструментів, включно не лише з генераторами, а й зі зварювальними апаратами, бензопилами, дрилями тощо. Компанію було засновано 1994 року в Китаї. Вона швидко стала одним із провідних виробників електроінструментів у світі. 

Генератори Bison: ідеальне співвідношення ціни та якості

Генератори Бізон є одними з найпопулярніших і найнадійніших генераторів на ринку, адже вони вирізняються високою якістю, продуктивністю і доступною ціною. Для їх виготовлення використовуються тільки високоякісні матеріали, а комплектуються генератори Бізон потужними двигунами. 

В асортименті бренду представлені бензинові генератори, дизельні генератори та інверторні. Усі агрегати пройшли низку випробувань і мають сертифікати, що підтверджують їхню високу якість. 

До головних переваг генераторів Bison відносять: 

  1. Стійкість до погодних умов. Генератор працює як за низьких, так і за високих температур.

  2. Підвищена безпека. Корпус апарата заземлений, що унеможливлює ураження струмом, а електричні дроти та кабелі ізольовані. Додатково генератори оснащені системою аварійного вимкнення, що убезпечить їх від перегріву під час роботи на максимальних навантаженнях.

  3. Легка експлуатація. Генератори мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому з керуванням впорається навіть користувач без досвіду.

  4. Компактність. Завдяки невеликому розміру генератор можна швидко і легко перемістити за необхідності.

  5. Довговічність. Генератори Bison оснащені системою повітряного охолодження, що забезпечує довговічність пристроїв. До того ж усі пристрої збираються на спеціалізованих конвеєрах із дотриманням світових стандартів якості.

  6. Наявність АВР. Окремі моделі мають АВР (автоматичне введення резерву), тобто при відключенні подачі електроенергії система самостійно запустить генератор. 

Магазин Generator.ua пропонує на вибір кілька моделей генераторів від компанії Bison за приємною ціною. Тут ви зможете купити генератор Бізон інверторний, призначений для електроживлення електроніки та техніки, яка чутлива до перепадів напруги. Або ж інші генератори цього бренду, які з легкістю стануть резервним джерелом електричного струму для забезпечення живленням заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва тощо. Усі генератори Bison сертифіковані та мають заводську гарантію від 1 до 5 років. 

Окрім бренду Bison, в інтернет-магазині Generator.ua представлені генератори інших брендів, серед яких ви точно знайдете той, що відповідатиме вашим потребам.

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie