ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Потужність, кВт

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

14892 грн - 60384 грн

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Показать результат

Генератори бензинові Hyundai

15 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори бензинові від виробника Hyundai

Hyundai — корейська промислова корпорація, техніка якої не перше десятиліття займає лідерські позиції на ринку поряд з японськими, європейськими й американськими брендами, а також відома оптимальним співвідношенням ціни та якості продукції. Генератори бензинові Hyundai — надійні, довговічні й економічні пристрої резервного живлення для побутового, комерційного й промислового використання.

Переваги бензинових генераторів Hyundai

Бензогенератори Hyundai збираються на власних заводах виробника у Південній Кореї. Використання лише перевіреного високонадійного комплектовання й ретельний контроль на кожному етапі виробництва забезпечують стабільно високу якість техніки. Зручні, портативні й тихі генератори бензинові Хюндай по праву вважаються одними з кращих на ринку.

Інверторна технологія, що використовується в бензинових електростанціях Hyundai, забезпечує стабільну потужність на виході, тому їх можна застосовувати як джерело резервного живлення для чутливих до перепадів потужності пристроїв, зокрема для комп'ютерної техніки.

Перерахуємо ключові переваги бензинових генераторів:

  • економічне споживання палива завдяки оригінальному чотиритактному двигуну з верхнім розташуванням клапанів;

  • простота в експлуатації — запустити генератор може навіть людина без досвіду експлуатації подібних пристроїв;

  • довговічність — її забезпечують проста й надійна конструкція рами, мідна обмотка двигуна й функція автоматичного відключення двигуна при низькому рівні масла;

  • технологічність — більшість моделей оснащені контролером напруги мережі, який запускає автоматичне відключення мотора у разі появи проблем.

Сфера застосування бензинових генераторів

Малошумні й компактні бензинові генератори часто використовуються як переносне джерело живлення у:

  • приватних будинках;

  • ресторанах і кафе;

  • невеликих магазинах;

  • кемпінгах, на фермах і т.д.

Бензинові інверторні генератори — чудове рішення для аварійного електропостачання, однак як постійне джерело енергії вони не підходять, оскільки більшості моделей після 8 годин роботи потрібна перерва.

Для зручності виробник об'єднав домашні генератори потужністю від 1 до 5 кВт у серію Home. Для резервного живлення приватного будинку рекомендуються моделі потужністю від 3 кВт до 5 кВт — такі генератори здатні заживити одночасно електромережу й всі побутові прилади, зокрема великогабаритні й найбільш енерговитратні, як-от холодильник, бойлер, системи опалення, вся комп'ютерна техніка тощо.

Моделі потужністю понад 5 кВт вже належать до професійних, вони більш продуктивні й можуть бути резервним джерелом живлення у закладах сфери Horeca, торгових мережах й на промислових об'єктах.

Важливий нюанс: не варто вибирати потужніший генератор, ніж вам потрібно, адже в такому разі енергія, що виробляється ним, не використовується. Як наслідок, витрати на його обслуговування будуть невиправданими.

Деякі моделі бензогенераторів Хундай мають досить високу потужність при зменшеному розмірі й низькому рівні вібрації, що дозволяє підібрати пристрій для будь-яких завдань.

Звертайтеся до менеджера GENERATOR.UA, щоб отримати професійну консультацію й купити бензогенератори Хьондай з доставкою по Києву та Україні.

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie