ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат

Бензинові генератори 5 кВт

42 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори бензинові 5 кВт

Бензогенератор 5 кВт - лідер популярності у наших покупців. Ці генератори економічні, недорогі і практичні у використанні.

Застосування

Бензиновий генератор 5 кВт - ідеальне резервне джерело змінного струму для приватного будинку, дачі. До нього можна підключати зварювальний апарат, електроінструмент, садову техніку невеликої потужності (до 1.5-2 кВт): електропили, газонокосарки, тримери, висоторізи. Їх купують також для невеликого придорожнього магазину, кафе, пункту шиномонтажу і т.п.

Генератор бензиновий 5 кВт часто використовують будівельні та ремонтні бригади для живлення електроінструменту і електромашин, таких як плиткорізи, компресори, зварювальні інвертори малої потужності.

Особливості

Невеликі габарити і вага. Низьке споживання палива (1.5-3 л/год). Багато моделей комплектуються колесами для зручності переміщення в межах двору, будмайданчика, польових умов. Ви можете вибрати однофазні та трифазні моделі, з будь-яким типом запуску.

Вигоди і переваги

Оптимально підходять для резервного електроживлення невеликого приватного будинку, дачі. При відносно невисокій ціні генератора, ви не будете відчувати нестачу потужності для підключення більшості споживачів електроенергії.

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie