ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Знижка

Виробник

Потужність, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Максимальна потужність (кВт)

Показать результат

Генератори двопаливні потужністю 6 кВт

5 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори двопаливні 6 кВт

Застосування

Двохпаливний генератор 6 кВт на природному газі - ідеальне рішення для приватного будинку. Варіантів експлуатації - маса.

Двохпаливний генератор 6 кВт на зрідженому газі добре підходить для роботи на дачі або в сільській місцевості, де є привізний газ в балонах.

Особливості

Основна особливість - робота на бензині і на газі. Тому двопаливні генератори часто називають гібридними.

Залежно від модифікації, конкретна модель може бути призначена для роботи на зрідженому, природному газі або обох видах газу. Детальніше про двопаливного генераторах на різних газового палива можна прочитати в статті "Генератор газ-бензин: що це?"

Якщо вам потрібна додаткова інформація або уточнення з певної моделі генератора, ми із задоволенням вам відповімо. Звертайтеся.

Вигоди і переваги

Двохпаливний генератор вигідно використовувати саме на газі, тому що ви отримаєте істотну (до трьох разів) економію в порівнянні з бензином. Крім того, силовий агрегат генератора при роботі на газовому паливі (особливо на природному газі) має мінімальний знос. Тому, якщо у вас часто пропадає централізоване електропостачання, ви можете експлуатувати гібридний генератор на газу, особливо не турбуючись про його моторесурс.

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie