ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Виробник

Потужність, кВт

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

164900 грн - 439800 грн

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Дизельні генератори 15 кВт

3 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори дизельні 15 кВт

Застосування

Дизельний генератор 15 кВт - гарне рішення для власників заміських кафе і магазинів, фермерів і власників заміських будинків.
Оптимально підходить для підсобного господарства, розташованого далеко від населених пунктів.

Особливості

Моделі дизельних генераторів 15 кВт випускаються у виконанні з кожухом і без кожуха - в залежності від вимог шумоізоляції, умов експлуатації і місця установки.
Представлені однофазні та трифазні моделі, з захисним кожухом і без кожуха. Крім захисту від опадів, моделі з кожухом забезпечують додаткову звукоізоляцію і виключають можливість дотику до струмопровідних і обертових деталей генератора.

Моделі з вбудованою автоматикою легко підключаються до зовнішньої і внутрішньої мереж змінного струму, для використання в якості стаціонарних джерел аварійного електроживлення.
Трифазний дизель генератор 15 кВт дозволяє оптимально розподілити навантаження до 5 кВт по кожній фазі, в залежності від ваших потреб. Якщо вам необхідна консультація в цьому питанні, звертайтеся до нашого сервісного центру.

Вигоди і переваги

Ви можете підібрати генератор дизельний 15 кВт, орієнтуючись на конкретні потреби. Якщо передбачається інтенсивна експлуатація генератора, зверніть увагу на моделі з мінімальною витратою палива (приблизно від 3,3 л/год). Більшість моделей 15-кіловатний генераторів - трифазні. Зпівставте це з навантаженням, яке плануєте підключати, щоб отримати максимальну віддачу від коштів, вкладених в дане устаткування.

Докладніше

Поширені запитання

Середнє споживання палива дизельних генераторів 15 кВт становить приблизно 3-4 літри за годину роботи.

Переваги дизельних генераторів 15 кВт: висока енергоефективність, тривала робота, здатність забезпечувати електропостачання у комерційних системах.

Перш ніж купити дизель-генератор 15 кВт, слід врахувати рівень шуму, наявність захисних функцій та відповідність до вимог електричного навантаження.

До дизельних генераторів 15 кВт можуть бути підключені освітлювальне обладнання, системи опалення та кондиціювання, насоси, комп'ютери тощо.

Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie