ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Потужність, кВт

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

276200 грн - 376992 грн

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Дизельні генератори 20 кВт

4 продуктів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори дизельні 20 кВт

Застосування

Нечисленна, але дуже цікава група генераторів. Не претендуючи на статус електростанції для середнього цехового виробництва, дизель генератор 20 кВт може живити швейний цех, холодильне та компресорне обладнання, невелику СТО або АЗС, об'єкти сільської медицини та інфраструктурні пункти особливої ​​значущості, типу насосної станції, котельні і т.п. Дизельний генератор 20 кВт може живити одночасно кілька споживачів сумарною потужністю 20 кВт: приватний будинок, дачу, офіс, магазин, будівельний майданчик.

Особливості

В основному, дизельні генератори 20 кВт випускаються у виконанні з кожухом, що покращує шумоізоляцію, захищає від опадів і виключаює можливість дотику до струмопровідних і обертових деталей генератора. В основному, виробниками виготовляються трифазні моделі.

Моделі з вбудованою автоматикою легко підключаються до зовнішньої і внутрішньої мереж змінного струму, для використання в якості стаціонарних джерел аварійного електроживлення.

Вигоди і переваги

Серед дизельних генераторів потужністю 20 кВт, деякі моделі відрізняються особливою економічністю. При споживанні палива на рівні 15-16 - кіловатних електростанцій (від 3,5 л/год), вони генерують повноцінних 20 кВт номінальної потужності. Це особливо важливо, якщо ви плануєте використовувати електростанцію досить часто. В цьому випадку економія палива буде особливо важлива.
Якщо потрібна допомога, як правильно вибрати генератор 20 кВт, звертайтеся в наш сервісний центр.

Cвернуть

Генератори дизельні 20 кВт

Застосування

Нечисленна, але дуже цікава група генераторів. Не претендуючи на статус електростанції для середнього цехового виробництва, дизель генератор 20 кВт може живити швейний цех, холодильне та компресорне обладнання, невелику СТО або АЗС, об'єкти сільської медицини та інфрас...

Подробнее

Поширені запитання

Дизельний генератор 20 кВт має такі переваги: стійкість до великих навантажень, потужність, висока ефективність та надійність.

Навантаження, які можна підключити до генератора дизель 20 кВт: житлові будинки та квартири, офісні приміщення, медичні установи, будмайданчики.

Генератор 20 кВт дизель споживає від 4 до 6 літрів палива на годину за умови роботи з номінальним навантаженням. Це значення може змінюватися залежно від моделі та виробника.

Щоб купити дизельний генератор 20 кВт, варто звернути увагу на такі характеристики: потужність, витрата палива, міцність конструкції, рівень шуму, захисні функції.

Прийняти

Сайт використовує файли cookie