ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Потужність, кВт

АВР (автоматичне включення резерву)

Знижка

Ціна

310800 грн - 376992 грн

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Дизельні генератори 20 кВт

4 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори дизельні 20 кВт

Застосування

Нечисленна, але дуже цікава група генераторів. Не претендуючи на статус електростанції для середнього цехового виробництва, дизель генератор 20 кВт може живити швейний цех, холодильне та компресорне обладнання, невелику СТО або АЗС, об'єкти сільської медицини та інфраструктурні пункти особливої ​​значущості, типу насосної станції, котельні і т.п. Дизельний генератор 20 кВт може живити одночасно кілька споживачів сумарною потужністю 20 кВт: приватний будинок, дачу, офіс, магазин, будівельний майданчик.

Особливості

В основному, дизельні генератори 20 кВт випускаються у виконанні з кожухом, що покращує шумоізоляцію, захищає від опадів і виключаює можливість дотику до струмопровідних і обертових деталей генератора. В основному, виробниками виготовляються трифазні моделі.

Моделі з вбудованою автоматикою легко підключаються до зовнішньої і внутрішньої мереж змінного струму, для використання в якості стаціонарних джерел аварійного електроживлення.

Вигоди і переваги

Серед дизельних генераторів потужністю 20 кВт, деякі моделі відрізняються особливою економічністю. При споживанні палива на рівні 15-16 - кіловатних електростанцій (від 3,5 л/год), вони генерують повноцінних 20 кВт номінальної потужності. Це особливо важливо, якщо ви плануєте використовувати електростанцію досить часто. В цьому випадку економія палива буде особливо важлива.
Якщо потрібна допомога, як правильно вибрати генератор 20 кВт, звертайтеся в наш сервісний центр.

Докладніше

Поширені запитання

Навантаження, які можна підключити до генератора дизель 20 кВт: житлові будинки та квартири, офісні приміщення, медичні установи, будмайданчики.

Щоб купити дизельний генератор 20 кВт, варто звернути увагу на такі характеристики: потужність, витрата палива, міцність конструкції, рівень шуму, захисні функції.

Генератор 20 кВт дизель споживає від 4 до 6 літрів палива на годину за умови роботи з номінальним навантаженням. Це значення може змінюватися залежно від моделі та виробника.

Дизельний генератор 20 кВт має такі переваги: стійкість до великих навантажень, потужність, висока ефективність та надійність.

Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie