ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Виробник

Потужність, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Тип запуску

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Дизельні генератори 25 кВт

Є 1 товар.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці
 • 402 000 грн В наявності
  • Вид палива: Дизель
  • Максимальна потужність: 28 кВт
  • Номінальна потужність: 25 кВт
  • Тип запуску: Електростарт
  • Напруга: 220/380 В
  • Витрата палива, л/год: 4.8 л/год

Генератори дизельні 25 кВт

Застосування

Дизель генератор 25 кВт може забезпечити електроенергією швейний цех, холодильне та компресорне обладнання, невелику СТО або АЗС. Оптимально підходить для об'єктів медицини, лабораторій та інфраструктурних пунктів пріоритетної значущості, таких як насосні станції, котельні і т.п. Дизельний генератор 25 кВт може живити одночасно кілька споживачів сумарною потужністю 25 кВт: приватний будинок, дачу, офіс, магазин, будівельний майданчик.

Особливості

В основному, дизельні генератори 25 кВт випускаються у виконанні з кожухом, що покращує шумоізоляцію, захищає від опадів і виключає можливість дотику до струмопровідних і обертових деталей генератора. В основному, виробниками виготовляються трифазні моделі, однак є і однофазні.

Моделі з вбудованою автоматикою легко підключаються до зовнішньої і внутрішньої мереж змінного струму, для використання в якості стаціонарних джерел аварійного електроживлення.

Вигоди і переваги

Розумно використовуючи можливості електростанції 25 кВт, за відносно невисоку ціну можна забезпечити резервним електроживленням:
- інфраструктурні об'єкти дачного масиву: насосну станцію, освітлення, сигналізацію і зв'язок, ремонтно-будівельне обладнання;
- створити стаціонарний або пересувний пункт резервного електроживлення для самого широкого кола об'єктів;
- забезпечити електроенергією ремонтний цех, фермерське господарство, польовий стан.
Будь-яку модель генератора 25 кВт можна встановити на причіп, розширивши тим самим можливість оперативно переміщати його між об'єктами. Часто таку мобільність використовують будівельники, фермери при сезонних роботах, ремонтні бригади. Ми можемо змонтувати генератор на причіп і поставити вам готову мобільну електростанцію.
За детальною консультацією, як правильно вибрати генератор 25 кВт, звертайтеся в наш сервісний центр.

Докладніше

Поширені запитання

Головні переваги дизельного генератора 25 кВт – це потужність, автоматичний запуск, можливість встановити на причіп.

Дизельний генератор 25 кВт може живити одночасно кілька споживачів сумарною потужністю 25 кВт: приватний будинок, дачу, офіс, магазин, будівельний майданчик.

Під час вибору дизель генератора 25 кВт слід враховувати ефективність використання палива, рівень шуму, відповідність до вимог електричного навантаження.

Середнє споживання палива у дизельних генераторів 25 кВт становить приблизно 4-6 літрів палива на годину під час роботи на номінальному навантаженні.

Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie