ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Потужність, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

329006 грн - 539482 грн

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Дизельні генератори 30 кВт

13 продуктів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори дизельні 30 кВт

Застосування

Дизель генератор 30 кВт може забезпечити електроенергією холодильне, компресорне, насосне обладнання. Його часто використовують для медичних центрів, лабораторій. Типове застосування - насосна станція, котельня, СТО, АЗС.

Особливості

Найчастіше дизельні генератори 30 кВт випускаються у виконанні з кожухом, що покращує шумоізоляцію, захищає від опадів і виключає можливість дотику до струмопровідних і обертових деталей генератора. В основному, виробниками виготовляються трифазні моделі 30 кВт, однак присутні і однофазні. Моделі з вбудованою автоматикою легко підключаються до зовнішньої і внутрішньої мереж змінного струму, для використання в якості стаціонарних джерел аварійного електроживлення.

Вигоди і переваги

Використання будь-якого генератора стає вигідним, якщо його модель найточніше підібрана для потреб вашого об'єкта.
Розумно використовуючи можливості дизельної електростанції 30 кВт, за відносно невисоку ціну можна забезпечити резервним електроживленням:
- інфраструктурні об'єкти дачного масиву: насосну станцію, освітлення, сигналізацію і зв'язок, ремонтно-будівельне обладнання;
- створити стаціонарний або пересувний пункт резервного електроживлення для самого широкого кола об'єктів;
- забезпечити електроенергією ремонтний цех, фермерське господарство.
Будь-яку модель генератора 30 кВт можна встановити на причіп, розширивши тим самим можливість оперативно переміщати його між об'єктами. Часто таку мобільність використовують будівельники, фермери при сезонних роботах, ремонтні бригади. Ми можемо змонтувати генератор на причіп і поставити вам готову мобільну електростанцію.
За детальною консультацією, як правильно вибрати генератор 30 кВт, звертайтеся в наш сервісний центр.

Cвернуть

Генератори дизельні 30 кВт

Застосування

Дизель генератор 30 кВт може забезпечити електроенергією холодильне, компресорне, насосне обладнання. Його часто використовують для медичних центрів, лабораторій. Типове застосування - насосна станція, котельня, СТО, АЗС.

Особливості

На...

Подробнее

Поширені запитання

Генератор дизельний 30 кВт має попит завдяки універсальності та високій потужності, достатній для живлення житлових і комерційних будівель.

Середнє споживання палива дизель-генератором 30 кВт в умовах повного навантаження становитиме від 6 до 8 літрів палива на годину.

Дизельний генератор 30 кВт може забезпечити електроенергією холодильне, компресорне й насосне обладнання, медичні центри та лабораторії.

Перш ніж купити генератор дизельний 30 кВт, переконайтеся, що генератор підтримує напругу та фазу, які відповідають вашій електричній мережі.

Прийняти

Сайт використовує файли cookie