ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Виробник

Потужність, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Тип запуску

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Дизельні генератори 40 кВт

2 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори дизельні 40 кВт

Застосування

У котеджних містечках і на дачних масивах

Дизельні генератори можна купити для забезпечення функціонування інфраструктури об'єкта: зовнішнє освітлення, насосна станція, системи зв'язку, сигналізації, відеоспостереження, життєзабезпечення чергових приміщень.

У кафе, барах, ресторанах

Купити дизельну електростанцію 40 кВт - оптимальне рішення для організації безперебійного електроживлення кухні, систем витяжки і кондиціонування повітря, освітлення приміщень та прилеглої території.

На автозаправних станціях (АЗС, АЗК)

Дизельні генератори можна замовити в нашому інтернет-магазині для електроживлення малого або середнього автозаправного комплексу: насоси колонок, компресор, освітлення, касовий вузол, холодильники магазину, автомийка.

На станціях технічного обслуговування автомобілів

Дизель генератор 40 кВт електроживлення основного обладнання: підйомників, компресорів, освітлення, систем сигналізації та зв'язку, насосної станції, спеціалізованого діагностичного та ремонтного обладнання.

У невеликих цехах, друкарнях, автотранспортних підприємствах

Потужності дизель-генератора 40 кВт досить для довготривалого безперебійного забезпечення:

  • Деревообробного цеху.
  • Друкарських машин міні-друкарень і допоміжного обладнання.
  • Адміністративних приміщень та ремонтно-паркової зони невеликих автотранспортних підприємств.

Особливості

Майже всі моделі дизельних генераторів 40 кВт обладнані автоматикою АВР. Тому при організації аварійного включення резерву не потрібно доробок і покупки АВР.

Моделі генераторів, не обладнані АВР, завжди обладнані системою електростарту. Це дозволяє підключити автоматику введення резерву в будь-якому випадку. Для проведення монтажу і підключення до мережі ви можете скористатися послугами електромонтажного відділу сервісного центру GENERATOR.UA.

Рекомендації

На вашому об'єкті можуть перебувати різні пристрої, що містять реактивні елементи: індуктивності, конденсатори, обмотки двигунів.

Якщо потрібно живити реактивне навантаження, необхідно пам'ятати, що пусковий струм реактивних споживачів може перевищувати номінальне значення в 3-12 разів. Відповідно, потужність генератора повинна кратно перевершувати потужність найбільшого реактивного навантаження, і бажано не менше, ніж в 4 рази. У спрощеному випадку, якщо від дизель-генератора 40 кВт ви планує живити електронасос потужністю 10 кВт, то, швидше за все, чотириразового запасу генератора по потужності буде достатньо. А для насоса потужнішого доведеться підбирати і генератор більшої потужності.

Якщо ви сумніваєтеся, будь ласка, звертайтеся в сервісний центр GENERATOR.UA, де ви отримаєте кваліфіковану консультацію та зможете замовити відповідний товар. При необхідності, інженер сервісного центру виїде до вас на об'єкт, проведе вимірювання і порекомендує оптимальний варіант резервного електропостачання.

Докладніше

Поширені запитання

Переконайтеся, що генератор підтримує напругу, що відповідає вашому джерелу живлення, перш ніж купити дизель генератор 40 кВт.

Головною перевагою дизельних генераторів 40 кВт є наявність автоматики АВР або системи електростарту для введення резерву.

Точна кількість споживаного дизель генератором на 40 кВт палива залежить від режиму роботи, але в середньому вона становить до 10 літрів на годину.

Дизельний генератор 40 кВт має достатньо потужності для живлення домашніх приладів, офісного обладнання та будівельних інструментів.

Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie