ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Потужність, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

701390 грн - 1459728 грн

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Дизельні генератори 100 кВт

6 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори дизельні 100 кВт

Застосування

100 кВт електростанція для будівельного майданчика

Генератор може бути застосований для будівельної техніки: бетономішалки, зварювальне обладнання, компресори, насоси, вантажопідйомні крани, електроінструмент, різні будівельні електромашини і механізми. Дизельний генератор 100 кВт можна встановити на причіп, розширивши тим самим можливість оперативно переміщати його між об'єктами. Ми можемо змонтувати генератор на причіп і поставити вам готову мобільну електростанцію.

У котеджних містечках і на дачних масивах

Дизельна електростанція 100 кВт, яку ви можете замовити у нас, забезпечить функціонування інфраструктури об'єкта: зовнішнє освітлення, насосна станція, системи зв'язку, сигналізації, відеоспостереження, життєзабезпечення чергових приміщень. Невеликий дачний масив можна живити на 40-100%, проте в кожному конкретному випадку, перш ніж купити товар у нашому інтернет-магазині, рекомендуємо попередньо отримати кваліфіковану консультацію фахівців.

Готелі, кафе, бари, ресторани

Дизель електростанція 100 кВт забезпечить безперебійне електроживлення кухні, систем витяжки і кондиціонування повітря, насосної станції, освітлення приміщень та прилеглої території.

100 кВт генератор на автозаправних станціях (АЗС, АЗК)

Електроживлення автозаправного комплексу: насосного і компресорного обладнання, освітлення, системи вентиляції, опалення та кондиціонування, касових вузлів, холодильного обладнання, автомийки.

На станціях технічного обслуговування автомобілів

Купити пристрій можна для електроживлення основного обладнання: підйомників, компресорів, системи вентиляції, опалення та кондиціонування, освітлення, системи сигналізації та зв'язку, насосної станції, спеціалізованого діагностичного та ремонтного обладнання.

Виробничі цехи, друкарні, автотранспортні підприємства

Потужності дизель-генератора 100 кВт достатньо для довготривалого безперебійного забезпечення:

  • Швейного, деревообробного та інших цехів різної спеціалізації.
  • Друкарських машин, ріжучого та іншого обладнання друкарень.
  • Адміністративних приміщень та ремонтно-паркової зони автотранспортних підприємств.

Особливості

Майже всі моделі дизельних генераторів 100 кВт обладнані автоматикою АВР. Тому при організації аварійного включення резерву не потрібно доробок і покупки АВР.

Рекомендації

На вашому об'єкті можуть перебувати різні пристрої, що містять реактивні елементи: індуктивності, конденсатори, обмотки двигунів.

Якщо потрібно живити реактивне навантаження, необхідно пам'ятати, що пусковий струм реактивних споживачів може перевищувати номінальне значення в 3-12 разів. Відповідно, потужність генератора повинна кратно перевершувати потужність найбільшого реактивного навантаження, і бажано не менше, ніж в 4 рази.

Для детальної консультації щодо вибору дизель електростанції 100 кВт, а також щоб купити обраний товар, будь ласка, звертайтеся в сервісний центр GENERATOR.UA. При необхідності, інженер сервісного центру виїде до вас на об'єкт, проведе вимірювання і порекомендує оптимальний варіант резервного електропостачання.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИЙ ВІДДІЛ GENERATOR.UA

Докладніше

Поширені запитання

Середнє споживання палива у дизельних генераторів 100 кВт становить приблизно 20-30 літрів палива на годину у разі роботи на номінальному навантаженні.

До дизельних генераторів 100 кВт може бути підключене різне навантаження: офісне обладнання, промислові машини, системи кондиціювання повітря, сервери тощо.

Головні переваги дизель генераторів 100 кВт – високий рівень потужності, можливість встановити на причіп, довготривала безперебійна робота.

Перш ніж купити дизельний генератор 100 кВт, слід врахувати тип запуску, витрату палива, номінальну потужність та напругу.

Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie