ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Потужність, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Тип запуску

Максимальна потужність (кВт)

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Дизельні генератори 100 кВт

5 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори дизельні 100 кВт

Застосування

100 кВт електростанція для будівельного майданчика

Генератор може бути застосований для будівельної техніки: бетономішалки, зварювальне обладнання, компресори, насоси, вантажопідйомні крани, електроінструмент, різні будівельні електромашини і механізми. Дизельний генератор 100 кВт можна встановити на причіп, розширивши тим самим можливість оперативно переміщати його між об'єктами. Ми можемо змонтувати генератор на причіп і поставити вам готову мобільну електростанцію.

У котеджних містечках і на дачних масивах

Дизельна електростанція 100 кВт, яку ви можете замовити у нас, забезпечить функціонування інфраструктури об'єкта: зовнішнє освітлення, насосна станція, системи зв'язку, сигналізації, відеоспостереження, життєзабезпечення чергових приміщень. Невеликий дачний масив можна живити на 40-100%, проте в кожному конкретному випадку, перш ніж купити товар у нашому інтернет-магазині, рекомендуємо попередньо отримати кваліфіковану консультацію фахівців.

Готелі, кафе, бари, ресторани

Дизель електростанція 100 кВт забезпечить безперебійне електроживлення кухні, систем витяжки і кондиціонування повітря, насосної станції, освітлення приміщень та прилеглої території.

100 кВт генератор на автозаправних станціях (АЗС, АЗК)

Електроживлення автозаправного комплексу: насосного і компресорного обладнання, освітлення, системи вентиляції, опалення та кондиціонування, касових вузлів, холодильного обладнання, автомийки.

На станціях технічного обслуговування автомобілів

Купити пристрій можна для електроживлення основного обладнання: підйомників, компресорів, системи вентиляції, опалення та кондиціонування, освітлення, системи сигналізації та зв'язку, насосної станції, спеціалізованого діагностичного та ремонтного обладнання.

Виробничі цехи, друкарні, автотранспортні підприємства

Потужності дизель-генератора 100 кВт достатньо для довготривалого безперебійного забезпечення:

  • Швейного, деревообробного та інших цехів різної спеціалізації.
  • Друкарських машин, ріжучого та іншого обладнання друкарень.
  • Адміністративних приміщень та ремонтно-паркової зони автотранспортних підприємств.

Особливості

Майже всі моделі дизельних генераторів 100 кВт обладнані автоматикою АВР. Тому при організації аварійного включення резерву не потрібно доробок і покупки АВР.

Рекомендації

На вашому об'єкті можуть перебувати різні пристрої, що містять реактивні елементи: індуктивності, конденсатори, обмотки двигунів.

Якщо потрібно живити реактивне навантаження, необхідно пам'ятати, що пусковий струм реактивних споживачів може перевищувати номінальне значення в 3-12 разів. Відповідно, потужність генератора повинна кратно перевершувати потужність найбільшого реактивного навантаження, і бажано не менше, ніж в 4 рази.

Для детальної консультації щодо вибору дизель електростанції 100 кВт, а також щоб купити обраний товар, будь ласка, звертайтеся в сервісний центр GENERATOR.UA. При необхідності, інженер сервісного центру виїде до вас на об'єкт, проведе вимірювання і порекомендує оптимальний варіант резервного електропостачання.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИЙ ВІДДІЛ GENERATOR.UA

Докладніше

Поширені запитання

Головні переваги дизель генераторів 100 кВт – високий рівень потужності, можливість встановити на причіп, довготривала безперебійна робота.

Перш ніж купити дизельний генератор 100 кВт, слід врахувати тип запуску, витрату палива, номінальну потужність та напругу.

Середнє споживання палива у дизельних генераторів 100 кВт становить приблизно 20-30 літрів палива на годину у разі роботи на номінальному навантаженні.

До дизельних генераторів 100 кВт може бути підключене різне навантаження: офісне обладнання, промислові машини, системи кондиціювання повітря, сервери тощо.

Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie