ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Виробник

Потужність, кВт

Кількість фаз

АВР (автоматичне включення резерву)

Тип запуску

Номінальна потужність (кВт):

Сбросить группу
Показать результат

Генератори дизельні потужністю 150 кВт

2 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Генератори дизельні 150 кВт

Застосування

Промислові об'єкти

Генератор 150 кВт живитиме промисловий або сільськогосподарський цех, ферму, ремонтно-транспортне та автотранспортне підприємство, верстатне, кранове та інше силове електрообладнання.

Будівельні майданчики

150 кВт електростанція забезпечить електроживленням вантажопідйомні крани, бетономішалки, зварювальне обладнання, компресори, насоси, електроінструмент, будівельні електромашини і механізми.
Дизельний генератор 150 кВт можна встановити на причіп, для оперативного переміщення між об'єктами. Ми готові змонтувати генератор на причіп і поставити готову мобільну електростанцію.

Котеджні містечка і дачні масиви

Дизельна електростанція 150 кВт може на 100% забезпечити безперебійну роботу інфраструктури селища: насосної станції, систем зв'язку, сигналізації і відеоспостереження, енергопостачання чергових приміщень, зовнішнього освітлення. Дачний масив можна живити на 60-100%.
У кожному конкретному випадку рекомендуємо попередньо отримати кваліфіковану консультацію фахівців.

Готелі, кафе, бари, ресторани, СТО

Дизель електростанція 150 кВт використовується на об'єктах, розташованих далеко від населених пунктів. Незалежно від погоди, вона може тривалий час замінювати центральну електромережу туристичних баз, готелів.

Рекомендації

Якщо на вашому об'єкті знаходяться електромеханізми, що представляють собою реактивне навантаження (що містять індуктивності, конденсатори, обмотки двигунів), їх пусковий струм може перевищувати номінальне значення навантаження в 3-12 разів. Відповідно, потужність генератора повинна кратно перевершувати потужність найбільшого реактивного навантаження. Ми рекомендуємо передбачити 4-кратний запас.

Для детальної консультації щодо вибору дизель електростанції 150 кВт звертайтеся в сервісний центр GENERATOR.UA. Інженер сервісного центру виїде до вас на об'єкт, проведе вимірювання і порекомендує оптимальний варіант резервного електропостачання.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИЙ ВІДДІЛ GENERATOR.UA

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie