ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат

Генератори Konner&Sohnen

61 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Особливості генераторів Konner & Sohnen (Könner & Söhnen)

Лінійка недорогих бензинових, дизельних і двопаливних (газ / бензин) генераторів для дому та дачі. Основна перевага німецького бренду - висока якість.

Бензинові генератори Konner & Sohnen відрізняє гнучкість конфігурації. Ви можете підібрати генератор одно- або трифазний, з ручним або електростартером. Деякі моделі в діапазоні від 5 до 8 кВт обладнані АВР.

Дизельні генератори Konner & Sohnen цікаві тим, що в діапазоні потужності, в якому вони випускаються, оптимально поєднані низька витрата палива з досить пристойною потужністю генератора. У цифрах це означає, що при витраті дизпалива приблизно 1 літр на годину, ви отримуєте на виході повноцінних 5-7 кВт потужності. Для приватного будинку такий баланс виглядає ідеальним варіантом резервного електропостачання, при переконливо помірній ціні генератора.

Двопаливні генератори Konner & Sohnen працюють на бензині або скрапленому газі (пропані). Такий "дачний" варіант особливо вигідний відчутною грошової економією при роботі на газі, в порівнянні з роботою на бензині. Двохпаливний генератор бензин/пропан завжди мобільний, тому що не прив'язаний до труби магістрального (природного) газу. Його можна перевозити, як будь-який бензогенератор.
 
Добре продумані моделі електростанцій Konner & Sohnen зробили їх популярними серед споживачів приватного сектору.

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie