ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Показать результат

Генератори Matari

38 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Особливості електростанцій Matari

Якщо ви шукаєте китайський генератор європейської якості, вибирайте продукцію Matari Industrial Limited. Matari - авторитетний бренд, який часто характеризують як "правильний" Китай. Він не поступається європейським виробникам ні за якостю, ні за асортиментом. Matari виробляє вражаюче широку лінійку генераторів - від малогабаритних "домашніх" до потужних промислових електростанцій.

Бензинові генератори Matari мають безліч модифікацій: з кожухом і без, одно- і трифазні, з автоматикою і без автоматики, з колесами і без коліс.
До моделей з електростартером можна підключати автоматику АВР. Їх не складно перевозити в автомобілі або на причепі. Легко підключати до споживачів електроенергії. Прості в експлуатації.

Дизельні генератори Matari побутового призначення потужністю від 5 до 30 кВт - це стаціонарні електростанції. Моделі потужністю 5 кВт мають повітряне охолодження і обладнані колесами невеликих габаритів для зручності переміщення в межах декількох метрів. Більш потужні моделі випускаються без коліс, проте всі вони можуть встановлюватися на автопричіп. Якщо вашій дизельній станції потрібна мобільність, сервісний центр generator.ua реалізує таку можливість, звертайтеся.

Дизельні електростанції Matari комерційного та промислового сегментів (30-300 кВт) обладнані АВР і призначені для стаціонарних умов експлуатації. Опціонально можна зробити мобільну електростанцію, встановивши її на причіп. Крім цього, будь-яку електростанцію можна встановити в морській контейнер. Контейнерна електростанція має багато переваг, в тому числі надійний захист від вандалізму, опадів та інших зовнішніх впливів.

Ціни на генератори Matari

Ціни вказані з урахуванням ПДВ. Всі знижки, зазначені на сайті, дійсні.
Ви можете купити генератор з послугою "Оплата частинами" від ПриватБанку, без нарахування відсотків або розстрочкою на 4 місяці від OTP банку.
У нас дійсні всі акційні ціни виробників.
Ціни на послуги з установки електростанції в контейнер або на причіп прораховуються окремо, виходячи з габаритів і ваги станції.
За додатковою інформацією про знижки та ціни звертайтеся до менеджерів за телефонами:
044 337 16 57
099 245 16 50
097 937 79 98
093 170 10 98

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie