ФІЛЬТР ТОВАРІВ

В наявності

Вид палива

АВР (автоматичне включення резерву)

Показать результат

Генератори Dalgakiran

120 товарів.
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Електростанції Dalgakiran (Далгакіран) комплектуються вузлами і силовими агрегатами визнаних світових лідерів. Випускаються з двигунами Perkins, Cummins, Mitsubishi, Doosan, Scania, Cooper. Не менш відомі і бренди альтернаторів, що використовуються: Crompton, Stamford, MARELLIMOTORI SPA, MECC ALTE.

Бензинові генератори Dalgakiran

Побутова серія, призначена для резервного електроживлення приватних будинків, торгових точок і т.п. Включає також інверторні моделі, які відрізняються "правильною" синусоїдою вихідної напруги і економічністю. Наприклад, модель Dalgakiran DJ 20 BG-i споживає 0,3 літра палива на годину і виробляє при цьому до 2,2 кВт електроенергії.

Моделі потужністю 6-10 кВт, обладнані колесами, зручні та мобільні при проведенні ремонтно-будівельних і аварійно-рятувальних робіт. До них легко підключається зварювальне обладнання та реактивне навантаження: електронасоси, бетономішалки, плиткорізи, електроінструмент.

Дизельні генератори Dalgakiran

Дизельні електростанції Далгакіран призначені для комерційного та промислового використання.
Вбудовані і замовні опції: підігрів масла, підігрів обмоток, підігрів паливного фільтра, підігрів шафи управління та інші. Передбачена синхронізація декількох станцій і стаціонарної мережі, віддалений моніторинг, діагностика та дистанційне керування.

Газові та морські дизельні електростанції Dalgakiran поставляються під замовлення. Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджерами за вказаними нижче телефонами.

Ціна на генератори Далгакіран

Ціни вказані з урахуванням ПДВ. Знижки, зазначені на сайті, дійсні.
Купуйте з послугою "Оплата частинами" від ПриватБанку, без нарахування відсотків або розстрочкою на 4 місяці від OTP банку.
Дійсні акційні ціни виробників.
За додатковою інформацією про знижки та ціни звертайтеся до менеджерів за телефонами:
044 337 16 57
099 245 16 50
097 937 79 98
093 170 10 98

Докладніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie