АВТОНОМНІ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ від 1 до 3000 кВт
ПІДБІР
ПРОДАЖ
МОНТАЖ
СЕРВІС
ГАРАНТІЯ

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

В наявності

Діапазон потужності, кВт

Номінальна потужність, кВт

1 - 8

Максимальна потужність, кВт

2 - 9

Вид палива

АВР (автоматичне включення резерву)

Система охолодження

Гарантія, міс

Показать результат
Лідери продажу

Генератори газ-бензин

Фільтр:
      Фільтр
Сортувати:
Показати на сторінці

Поширені запитання

Генератори газ бензин працюють на двох типах палива: газі (зрідженому балонному газі) та бензині, для перемикання використовується спеціальний важіль.

Під час вибору бензогенератора на газу варто врахувати сумарну потужність обладнання та усіх пристроїв, які ви плануєте живити генератором.

Однопаливні газові генератори працюють тільки на газі, а двопаливний генератор працює на зрідженому балонному газі пропан-бутан або бензині.

Двопаливний генератор газ бензин — це генератор, здатний працювати на двох типах палива, що і є його головною перевагою.

Великі виробники генераторів все частіше звертаються до створення і підготовки багатофункціональних станцій, що працюють відразу на декількох видах пального. Одним з таких пристроїв є генератор, який працює як на бензиновому паливі, так і на газу. Існують певні характеристики і особливості пристрою газобензинових генераторів, які можуть впливати на їх вибір.

При підборі генератора слід звернути увагу на такі значущі властивості: можливість роботи на пропані або метані і підключення до центральної газової магістралі. Від цього залежить пряме призначення застосовуваного пристрою.

Комбіновані електрогенератори бензин-газ

Всі комбіновані моделі генераторів можна розділити на три основні групи. При цьому основною відмінністю кожної є підключення бензогенератора до газу, а точніше, можливість роботи з тим чи іншим видом палива.

  • Установка, яка може працювати на природному газі. Це найбільш популярні типи станцій. Їх можна підключати до звичайної магістралі. Оснащення і двигун розраховані на тиск в системі.
  • Комбіновані генератори газ-бензин здатні працювати тільки на зрідженому балонному газі пропан-бутан або бензині. Комбіновані моделі менш практичні, але в умовах сільської місцевості при відсутності центральної газової магістралі дуже затребувані.
  • Універсальні станції - для їх роботи застосовують будь-який вид палива: метан, пропан, природний газ або бензин. Установки відрізняються високою продуктивністю на будь-якому з них. Універсальні модифікації мають високу вартість, але зазвичай дозволяють заощадити кошти на експлуатації, даючи можливість вибору палива.

Комбінована газобензинова електростанція стане в нагоді для потреб покупців, які планують в майбутньому підвести газ до будинку. Також переваги багатопаливної станції оцінюють і будівельні бригади.

Як вибрати генератор на бензині і на газі

При виборі генераторної станції слід звертати увагу на наступні характеристики:

  • Тип палива. Деякі моделі можуть працювати тільки на природному або зрідженому газу і бензині.
  • Час автономної роботи. Станції з повітряним охолодженням призначені для роботи не більше 6-8 годин без зупинки. Установки, що охолоджують двигун за допомогою рідини, не потребують відключення.
  • Тип генератора - може бути використаний як інверторний, так і звичайний трансформаторний. Також існують станції з можливістю підключення зварювального обладнання.
  • Виробничі характеристики - параметри напруги на виході, можливість використання станції у вигляді резервного або основного джерела енергопостачання.
  • Система АВР - наявність блоку включення резерву дозволить установці автоматично запускатися при відсутності напруги в мережі і вимикатися при її наявності.

Деякі особливості можна додатково дізнатися у консультантів. У нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA працюють кваліфіковані фахівці, які з радістю нададуть вам всю потрібну інформацію про необхідне обладнання, і допоможуть зробити правильний вибір.

Використання і особливості монтажу генераторів газобензинового типу

Купуючи подібну установку необхідно враховувати деякі особливості підключення та інші нюанси, що можуть вплинути на успішну і тривалу експлуатацію. При установці газобензинових генераторів варто брати до уваги такі важливі моменти:

  • потреба відведення газових вихлопів. Використовуючи звичайну бензинову електростанцію виключається потреба в подібному відведенні, якщо використовується газовий режим роботи - тоді потрібно обов'язково придбати і встановити систему видалення диму;
  • підключення до центральної магістралі вимагає узгодження в газовій службі. Просто підключити, без повідомлення про це, неможливо;
  • необхідно дотримуватися норм безпеки. Випускні гази, що виходять назовні, мають досить велику температуру, що становить близько 700 градусів. Тому, під час застосування подібного режиму роботи електростанції, необхідно подбати про якісне відведення вихлопів. Труба і перекриття, крізь яке вона проходить, повинні бути зроблені з міцних і надійних матеріалів, які не повинні легко запалюватися.

Запуск і робота генератора зобов'язані проходити в тому випадку, коли всі системи і механізми справні і немає ніяких пошкоджень або поломок. До того ж, наявність генератора на бензині і газі вимагає проводити регулярний огляд і обслуговування даного пристрою, щоб запобігти виникненню ймовірних пошкоджень або виходу з ладу всієї системи.

Переобладнання бензинового генератора на газ

Для того щоб заощадити, деякі власники власноруч переробляють електростанцію в бензогенератор з можливістю роботи на газу. Якщо розглянути питання переробки теоретично, стає ясно, що стандартний двигун внутрішнього згоряння зможе легко працювати як на газі, так і на основному виді пального. Це, принаймні, доводить велика кількість транспортних засобів, переобладнаних подібним чином.

Підключити працюючий на бензині генератор до природного газу самостійно досить важко. Згідно з чинним законодавством, будь-яке втручання і установка обладнання, підключеного до централізованої магістралі зобов'язана проходити під керівництвом інспектуючого працівника і після оформлення відповідних документів. Саме через вимоги закону, газовий комплект для переробки бензогенератора на магістральний газ повинні встановлювати в сервісному центрі, що має необхідні ліцензії. Фахівці компанії GENERATOR.UA так само готові проконсультувати вас і допомогти з переобладнанням вашого генератора.

Щоб переробити станцію, співробітники нашого сервісного центру виконують наступні дії:

  • замінюють жиклер на карбюраторі двигуна. Діаметр впускних отворів для бензину і газу різні, це дозволяє поставляти суміш в необхідних пропорціях в двигун.
  • встановлюють газоповітряний змішувач. Саме до нього і буде підключатися шланг від балонів.
  • фіксують редуктор. Він дозволяє уникнути стрибків тиску і забезпечує рівномірну роботу двигуна.

Важливо пам'ятати, що при наявності гарантії на обладнання, будь-який ремонт і переобладнання генератора повинні проводиться тільки кваліфікованими фахівцями авторизованого сервісного центру і тільки із застосуванням фірмових запасних частин. В іншому випадку гарантія на обладнання поширюватися не буде.

В інтернет-магазині GENERATOR.UA представлений великий вибір бензинових генераторів, які адаптуються під газ. Найбільшою популярністю користуються виробники Konner&Sohnen, Hyundai, Matari, EnerSol. У нас найприйнятніші ціни, а також діють знижки на деякі моделі обладнання. Весь асортимент, зібраний в магазині, - сертифікований і якісний. При дотриманні інструкції представлені моделі прослужать вам довго, а в разі поломки - ви зможете замінити деталі.

Дані типи двопаливних генераторів газ-бензин можна адаптувати під газ в сервісному центрі компанії GENERATOR.UA при збереженні гарантії:

Hyundai HHY 3050F, Hyundai HHY 9050FE, Konner & Sohnen 3000 E, Konner & Sohnen 7000 E, Konner & Sohnen 10000 E, Matari 4000 E, Matari 10000 EA, Matari 11000 E, EnerSol EPG-3200S, EnerSol EPG-5500S, EnerSol EPG-5500SE, EnerSol EPG- 7500SE, EnerSol EPG-7500TE, EnerSol EPG-8500UE.

Згорнути

Великі виробники генераторів все частіше звертаються до створення і підготовки багатофункціональних станцій, що працюють відразу на декількох видах пального. Одним з таких пристроїв є генератор, який працює як на бензиновому паливі, так і на газу. Існують певні характеристики і особливості пристрою газобензинових генераторів, які можуть впливати...

Детальніше
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта
Прийняти

Сайт використовує файли cookie