Каталог товарів

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

АВР (автоматичне включення резерву)

Ціна

42 грн. - 21161935 грн.

Номінальна потужність (кВт)

Показать все

Всі генератори

Генератори під ключвід 1 до 3000 кВт

Лідери продажу - генератори потужністю 1 - 3 кВт

Лідери продажу - генератори потужністю 5 - 8 кВт

Лідери продажу - генератори потужністю 10 - 12 кВт

Лідери продажу - генератори потужністю 15 - 50 кВт

Лідери продажу - генератори потужністю 60 - 150 кВт

Що таке генератор? Застосування

При відключенні електроенергії, необхідно обов'язково подбати про автономне електропостачання ділянки. Найпростіший спосіб - купити електростанцію, яка може виручити на певний час, поки електроенергію не включать назад. На сьогоднішній день генераторні установки є одним з найпопулярніших способів повністю вирішити проблему електропостачання.

Генератор - це пристрій, що виробляє електроенергію або перетворює один вид енергії в інший.

Генераторні установки використовуються:

• для електропостачання приватних будинків, заміських котеджів, аеропортів, вокзалів, лікарень, готелів, торгових центрів, банківських установ, телекомунікаційних компаній та інших будівель адміністративного, громадського або комерційного призначення;

• для роботи на будівельних майданчиках, де немає електрики або недостатньо потужностей. Від генератора може працювати різне будівельне обладнання - інструмент, освітлення, зварювання;

• на виїзних фотосесіях - для подачі струму на освітлювальне обладнання, зарядки акумуляторів;

• під час проведення масових заходів, виїзної торгівлі, для забезпечення електрикою кавоварок, холодильників, апаратів для солодкої вати або попкорну;

• для енергопостачання комп'ютерної та побутової техніки, освітлення на території наметового містечка під час виїздів на природу;

• при розробці нафтогазових родовищ і будівництві трубопроводів через неможливість використання звичайних електростанцій в важкодоступних районах;

• для енергопостачання елеваторів, теплиць, ферм, складів зберігання швидкопсувних продуктів харчування та інших об'єктів, які не можуть бути підключені до центральної електромережі;

• для електроживлення мобільних госпіталів, штабів, таборів, а також різного устаткування, використовуваного при усуненні наслідків надзвичайних подій, стихійних лих і аварій;

• для енергопостачання окремих приватних будинків, котеджних селищ та інших населених пунктів, до яких не підведені лінії електропередач.

Основні критерії при виборі генераторної станції

Якщо постало питання, як вибрати електростанцію, то потрібно враховувати безліч чинників:

По виду палива:

Бензинові. Генератори, що працюють на бензині, вирізняються невисокою ціною, відносно тихою роботою і компактними розмірами. Вони прості в транспортуванні, тому їх можна підключати для електропостачання будинків і невеликих підприємств, а також легко переміщати на інші об'єкти. Серед недоліків - висока ціна володіння при інтенсивній експлуатації і обмежений моторесурс. У бензиновій лінійці також є окрема група інверторних генераторів. Вони вирізняються малими габаритами, низькою витратою палива, точністю синусоїди і мінімальним розкидом параметрів вихідної напруги. Тому інверторні генератори добре підходять для живлення високочутливої ​​електронної техніки. Їх вартість вища, ніж у класичних бензинових моделей, але за рахунок економічної витрати палива різниця в ціні швидко окупається.

Дизельні. Генератори на дизельному паливі вирізняються економічною витратою палива (в порівнянні з бензиновими генераторами аналогічної потужності), надійною безвідмовної роботою, а також можливістю тривалої безперебійної подачі електроенергії. Недоліками можна назвати високу ціну, підвищений в порівнянні з бензиновими моделями рівень шуму, а також можливий утруднений пуск при низьких температурах. При показаннях термометра від -5°С і нижче відбувається загустіння дизельного палива і його слід замінити на зимове.

Газові. Генератори на газовому паливі вирізняються економічністю, відносно тихою роботою і простотою в обслуговуванні. При всіх плюсах, хорошим вибором такі моделі стануть лише на газифікованих майданчиках. При відсутності централізованого газопроводу потрібно організовувати підвезення скрапленого газу. Мінуси газових електростанцій - висока ціна і необхідність виклику фахівців, щоб підключити до газової мережі.

Двопаливні (газ / бензин). Двопаливні електростанції відносяться до універсальних моделей, що дозволяє використовувати різні режими експлуатації:

- стаціонарне підключення до газової магістралі забезпечує безперервну подачу палива, позбавляючи від необхідності його підвезення і заправки, проте позбавляє генератор можливості подальшого транспортування;

- підключення до джерела скрапленого газу (балону або цистерни) забезпечує низьку вартість експлуатації. Газові балони допускають транспортування, тому генератор в даному випадку не втрачає мобільності.

- при заправці паливного бака бензином паливний генератор може експлуатуватися стаціонарно або, при необхідності, переміщатися між різними об'єктами, забезпечуючи електроенергією потрібний об'єкт в потрібний час.

Особливості двопаливного генераторів

• При роботі на газовому паливі двигун електростанції достатньо екологічний завдяки відсутності СО у вихлопі. Такий варіант може бути єдино прийнятним в умовах, де небажано або заборонено використовувати техніку, яка суттєво забруднює повітря. Зокрема, подібні обмеження стосуються медичних центрів, рекреаційних об'єктів, дитячих установ, лабораторій.

• Двопаливні генератори випускаються потужністю 1-10 кВт, що обмежує область їх використання невеликими об'єктами.

• При зміні палива подача електрики не переривається.

• Діапазон цін двопаливних пристроїв орієнтовно той же, що у бензинових моделей.

За мобільностю:

• Портативні (переносні).

• Пересувні.

• Стаціонарні генератори і електростанції.

По призначенню:

Побутові. Через здатність ефективного забезпечення електричною енергією не більше 8 годин на добу, побутові генератори використовуються як резервне джерело при короткочасних відключеннях електроенергії централізованими лініями електропередач на дачах, в заміських будинках, на невеликих виробництвах.

Професійні. Призначені для інтенсивного використання на великих об'єктах (лікарнях, супермаркетах, будмайданчиках, промислових підприємствах), а також в жорстких умовах експлуатації. Можуть працювати в якості як основних, так і резервних джерел електроенергії. Мають великий моторесурс.

За кількістю фаз:

Однофазні. Підходять для підключення тільки однофазних споживачів з навантаженням 220 В.

Трифазні. Цей тип генератора може видавати 220 В і 380 В. Він використовується для підключення трифазних і однофазних споживачів.

По виду запуску:

Ручний запуск. Такий варіант зручний при епізодичних включених генератора. Для старту необхідно смикнути пусковий шнур, після чого двигун запрацює. Перевага цієї категорії - доступна ціна і простота.

Електричний запуск. Більш зручні й дорогі моделі, призначені для регулярного застосування. Запуск виконується натисканням кнопки, яка включає електростартер. Багато моделей додатково мають ручний стартер зі шнуром на випадок виходу електростартера з ладу.

Автоматичний запуск. У місцевості з постійними перебоями електроживлення логічніше встановити генератор з автозапуском. У разі знеструмлення мережі він включиться самостійно.

Пам'ятайте, що функціонал, характеристики і особливості конкретного генератора можуть відрізнятися від ваших потреб. Тому перед покупкою рекомендуємо отримати консультацію фахівця.

Де купити генератор

Купити генератор ви можете в нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане і має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці в режимі 24/7 завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності.

У нас зібраний великий асортимент електростанцій, які ідеально підійдуть для використання в якості резервного або постійного джерела електроенергії:

бензинові генератори;

дизельні генератори;

двопаливні генератори (газ / бензин);

газові генератори;

інверторні генератори;

з автозапуском;

зварювальні генератори;

генератори від ВВП;

універсальні (1 + 3 фази).

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GENERATOR.UA завжди налагодить і відремонтує куплене у нас обладнання.

Телефони: +38 (066) 677-66-49

+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний

E-mail: [email protected]

Skype: generator.ua

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ Задати
РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ Замовити
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ Замовити
Підібрати генератор Залиште заявку на безкоштовний розрахунок генератора і отримайте консультацію експерта