Немає товарів
2,5/2,8 кВт, 230 В, Бак: 15 л, Бензин, Ручний старт, Гарантія: 12 міс., Китай
ФІЛЬТР ТОВАРІВ
Subcategories
При відключенні електроенергії, необхідно обов'язково подбати про автономне електропостачання ділянки. Найпростіший спосіб - купити електростанцію, яка може виручити на певний час, поки електроенергію не включать назад. На сьогоднішній день генераторні установки є одним з найпопулярніших способів повністю вирішити проблему електропостачання.
Генератор - це пристрій, що виробляє електроенергію або перетворює один вид енергії в інший.
Генераторні установки використовуються:
• для електропостачання приватних будинків, заміських котеджів, аеропортів, вокзалів, лікарень, готелів, торгових центрів, банківських установ, телекомунікаційних компаній та інших будівель адміністративного, громадського або комерційного призначення;
• для роботи на будівельних майданчиках, де немає електрики або недостатньо потужностей. Від генератора може працювати різне будівельне обладнання - інструмент, освітлення, зварювання;
• на виїзних фотосесіях - для подачі струму на освітлювальне обладнання, зарядки акумуляторів;
• під час проведення масових заходів, виїзної торгівлі, для забезпечення електрикою кавоварок, холодильників, апаратів для солодкої вати або попкорну;
• для енергопостачання комп'ютерної та побутової техніки, освітлення на території наметового містечка під час виїздів на природу;
• при розробці нафтогазових родовищ і будівництві трубопроводів через неможливість використання звичайних електростанцій в важкодоступних районах;
• для енергопостачання елеваторів, теплиць, ферм, складів зберігання швидкопсувних продуктів харчування та інших об'єктів, які не можуть бути підключені до центральної електромережі;
• для електроживлення мобільних госпіталів, штабів, таборів, а також різного устаткування, використовуваного при усуненні наслідків надзвичайних подій, стихійних лих і аварій;
• для енергопостачання окремих приватних будинків, котеджних селищ та інших населених пунктів, до яких не підведені лінії електропередач.
Якщо постало питання, як вибрати електростанцію, то потрібно враховувати безліч чинників:
• Бензинові. Генератори, що працюють на бензині, вирізняються невисокою ціною, відносно тихою роботою і компактними розмірами. Вони прості в транспортуванні, тому їх можна підключати для електропостачання будинків і невеликих підприємств, а також легко переміщати на інші об'єкти. Серед недоліків - висока ціна володіння при інтенсивній експлуатації і обмежений моторесурс. У бензиновій лінійці також є окрема група інверторних генераторів. Вони вирізняються малими габаритами, низькою витратою палива, точністю синусоїди і мінімальним розкидом параметрів вихідної напруги. Тому інверторні генератори добре підходять для живлення високочутливої електронної техніки. Їх вартість вища, ніж у класичних бензинових моделей, але за рахунок економічної витрати палива різниця в ціні швидко окупається.
• Дизельні. Генератори на дизельному паливі вирізняються економічною витратою палива (в порівнянні з бензиновими генераторами аналогічної потужності), надійною безвідмовної роботою, а також можливістю тривалої безперебійної подачі електроенергії. Недоліками можна назвати високу ціну, підвищений в порівнянні з бензиновими моделями рівень шуму, а також можливий утруднений пуск при низьких температурах. При показаннях термометра від -5°С і нижче відбувається загустіння дизельного палива і його слід замінити на зимове.
• Газові. Генератори на газовому паливі вирізняються економічністю, відносно тихою роботою і простотою в обслуговуванні. При всіх плюсах, хорошим вибором такі моделі стануть лише на газифікованих майданчиках. При відсутності централізованого газопроводу потрібно організовувати підвезення скрапленого газу. Мінуси газових електростанцій - висока ціна і необхідність виклику фахівців, щоб підключити до газової мережі.
• Двопаливні (газ / бензин). Двопаливні електростанції відносяться до універсальних моделей, що дозволяє використовувати різні режими експлуатації:
- стаціонарне підключення до газової магістралі забезпечує безперервну подачу палива, позбавляючи від необхідності його підвезення і заправки, проте позбавляє генератор можливості подальшого транспортування;
- підключення до джерела скрапленого газу (балону або цистерни) забезпечує низьку вартість експлуатації. Газові балони допускають транспортування, тому генератор в даному випадку не втрачає мобільності.
- при заправці паливного бака бензином паливний генератор може експлуатуватися стаціонарно або, при необхідності, переміщатися між різними об'єктами, забезпечуючи електроенергією потрібний об'єкт в потрібний час.
• При роботі на газовому паливі двигун електростанції достатньо екологічний завдяки відсутності СО у вихлопі. Такий варіант може бути єдино прийнятним в умовах, де небажано або заборонено використовувати техніку, яка суттєво забруднює повітря. Зокрема, подібні обмеження стосуються медичних центрів, рекреаційних об'єктів, дитячих установ, лабораторій.
• Двопаливні генератори випускаються потужністю 1-10 кВт, що обмежує область їх використання невеликими об'єктами.
• При зміні палива подача електрики не переривається.
• Діапазон цін двопаливних пристроїв орієнтовно той же, що у бензинових моделей.
• Портативні (переносні).
• Пересувні.
• Стаціонарні генератори і електростанції.
• Побутові. Через здатність ефективного забезпечення електричною енергією не більше 8 годин на добу, побутові генератори використовуються як резервне джерело при короткочасних відключеннях електроенергії централізованими лініями електропередач на дачах, в заміських будинках, на невеликих виробництвах.
• Професійні. Призначені для інтенсивного використання на великих об'єктах (лікарнях, супермаркетах, будмайданчиках, промислових підприємствах), а також в жорстких умовах експлуатації. Можуть працювати в якості як основних, так і резервних джерел електроенергії. Мають великий моторесурс.
• Однофазні. Підходять для підключення тільки однофазних споживачів з навантаженням 220 В.
• Трифазні. Цей тип генератора може видавати 220 В і 380 В. Він використовується для підключення трифазних і однофазних споживачів.
• Ручний запуск. Такий варіант зручний при епізодичних включених генератора. Для старту необхідно смикнути пусковий шнур, після чого двигун запрацює. Перевага цієї категорії - доступна ціна і простота.
• Електричний запуск. Більш зручні й дорогі моделі, призначені для регулярного застосування. Запуск виконується натисканням кнопки, яка включає електростартер. Багато моделей додатково мають ручний стартер зі шнуром на випадок виходу електростартера з ладу.
• Автоматичний запуск. У місцевості з постійними перебоями електроживлення логічніше встановити генератор з автозапуском. У разі знеструмлення мережі він включиться самостійно.
Пам'ятайте, що функціонал, характеристики і особливості конкретного генератора можуть відрізнятися від ваших потреб. Тому перед покупкою рекомендуємо отримати консультацію фахівця.
Купити генератор ви можете в нашому інтернет-магазині GENERATOR.UA. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане і має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці в режимі 24/7 завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності.
У нас зібраний великий асортимент електростанцій, які ідеально підійдуть для використання в якості резервного або постійного джерела електроенергії:
• двопаливні генератори (газ / бензин);
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР GENERATOR.UA завжди налагодить і відремонтує куплене у нас обладнання.
Телефони: +38 (066) 677-66-49
+38 080 075 97 91 безкоштовний, багатоканальний
E-mail: [email protected]
Skype: generator.ua